سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۵۶۲۷۹۱
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۴- ۳۵: ۱۸
اختتامیه دوره آموزشی طرح ولایت دانش آموزان پسر(شهیدجهادمغنیه)دراردوگاه شهیدصدوقی سانیچ استان یزد برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از اردکان، ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهدای شهرستان اردکان، به همراه دیگر فرماندهان حوزه ، با حضور در مراسم اختتامیه در نشست صمیمی با دانش آموزان اردکانی شرکت کننده در اردو، ضمن توجیه دانش آموزان بسیجی افزود : شما دانش آموزان بعد از شرکت در این دوره وکسب آموزش های لازم، از هم اکنون به عنوان فرماندهان بسیج مدارس و واحدهای خویش معرفی شده اید و می بایستی ضمن فعالیت در بسیج و درس خواندن، الگویی بسیار مناسب جهت سایر دانش آموزان بسیجی در همه زمینه ها باشید.

وی در ادامه افزود:از شما ها انتظار می رود تا پس از شرکت در این دوره و دیدن آموزش های لازم، بسیج دانش آموزی را در اجرای هرچه بهتر برنامه های بسیج ، یاری نمایید.

سپس "محمد فتاحی" فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی اردکان؛ ضمن توجیه دانش آموزان شرکت کننده در دوره، انتظارات خود و سازمان بسیج دانش آموزی را از آن ها برشمرد و روند اجرای دوره و آموزش های گذرانده شده و برنامه های اجرا شده را بررسی کرد و دانش آموزان نقطه نظرات و آموزه های این دوره را بازگو کردند.

 در پایان با حضور در سنگر دانش آموزان جدیدالورود (شورای واحد) آنان را با برنامه ها و محیط اردوگاه آشنا نمود.

محمد فتاحی با بیان اینکه برگزاری دوره های طرح شهید جهاد مغنیه(یاوران ولايت) موجب گسترش تفکر بسیجی در بین دانش آموزان و تعمیق و بصیرت دینی در جامعه خواهد شد افزود: به همین منظور سازمان بسیج دانش آموزی در نظر دارد  تا در راستای مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن ، از توان دانش آموزان مستعد و متعهد به نظام، جهت ترویج و اشاعه فرهنگ غنی اسلامی در این زمینه استفاده نماید .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar