حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
شهید سردار پاسدار "حمیدرضا انصاری" که چهارشنبه گذشته در دفاع از حرم حضرت زینب(س) و مبارزه با گروهک تروریستی داعش به شهادت رسید هم اکنون وارد اراک شد.
کد خبر: ۸۶۳۹۹۸۵
|
۰۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۰
به‌گزارش خبرگزاری بسیج مرکزی، شهید سردار "حمیدرضا انصاری" از پاسداران و پیشکسوتان سپاه روح‌الله که در دفاع از حرم حضرت زینب(س) به دست گروهک تروریستی به فیض عظیم شهادت نائل آمد و روح پاکش با ارواح شهیدان والامقام به ‌ویژه حضرت آقا سید الشهداء(ع) در ملکوت اعلی ماوی گزید هم اکنون وارد اراک شد.

این شهید والامقام از پیشکسوتان ۸ سال دفاع مقدس و عضو سابق اطلاعات عملیات لشکر ۱۷ علی‌بن ابیطالب(ع) بود که از قافله شهدا جای مانده بود ولی همواره شوق و آرزوی شهادت را در وجود خود می‌پروراند.

شهید سردار پاسدار "حمید انصاری" نیز بار دیگر که صدای مظلومی را به گوش جان شنید به پا خواست و به صورت مستمر در سوریه برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) به مقابله با گروهک تکفیری داعش پرداخت که در نهایت به آرزوی دیرین خود که شهادت بود شتافت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
سعید
۲۱:۱۲ - ۰۱ اسفند ۱۳۹۴
روحش شاد،من اورمیشناختم پهلوان واقعی بود
پرطرفدارترین