سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۶۵۵۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۵- ۱۴: ۲۲
رییس اداره آموزش وپرورش شهرستان هندیجان گفت:چشم وچراغ دانش وعلم معلمین بوده و معلمین از افراد فداکار و دلسوز هر جامعه ایی هستند.
به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ،مراسم گرامیداشت تقدیر از دو معلم بنام های مختار زارع زاده و خانم عزت عرب از شهرستان هرمزگان روز شامگاه چهارشنبه باحضور رییس  و معاون اداره آموزش وپرورش هندیجان ،شورای اسلامی روستای مالکی و جمعی از دانش آموزان سال ۶۰و۶۱در مدرسه دبستان مقداد روستای مالکی شهرستان هندیجان برگزار شد.  خسرو حیاتی رییس اداره آموزش وپرورش هندیجان دراین مراسم اظهار کرد:در سال ۶۰و۶۱مدرسه ایی بنام مقداد پذیرای تحصیل جمعی از دانش آموزان مالکی بود که از وجود دو معلم زحمتکش و فداکار بنام های مختار زارع زاده و خانم عزت عرب استفاده می شد که این دانش آموزان با فراگیری علم اکنون بعدازاین سال ها در نهادهای مختلف دولتی  از جمله دادگستری ،آموزش وپرورش ،دارایی و عضو فعال بسیج و سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی مشغول فعالیت صادقانه به جامعه اسلامی  ایران هستند. وی افزود:از تحصیل این دانش آموزان حدود ۳۴می گذرد ولی در یک حرکت خود جوش از دو معلم خودشان که اکنون در شهرستان هرمزگان هستند با دست گل تقدیر شد و تمام روستاهای اطراف مالکی و امام زاده شاه عبدالله ع هرکدام یک دبستان ابتدایی فعال و مشغول به تحصیل دارد. وی بابیان فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت نام گذاری سال ۹۵گفت:طبق فرمایشات مقام معظم رهبری سال ۹۵بنام اقتصاد مقاومتی ،اقدام وعمل نام گذاری شده و تکلیف همه مشخص شده که با تلاش و پشتکار در راه تحقق این شعار گام های تأثیرگذاری در جهت پیشرفت در تمام زمینه ها از جمله علم و تحصیل   برداشته بشود. حیاتی رییس اداره آموزش وپرورش هندیجان عنوان کرد:بیش از هفت هزار و ۵۰۰دانش آموز در ۶۱مدرسه روستایی و شهری دانش آموزان مشغول فراگیری علم هستند. وی بااشاره پیشرفت علم در مناطق محروم روستایی در هندیجان بیان کرد:با رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و حمایت های خوب دولت اقدامات خوبی در مناطق محروم روستایی برای بهتر شدن تحصیل دانش آموزان انجام گرفته ودر سال جدید این اقدامات زمینه ساز پیشرفت علم در شناسایی نخبگان دانش آموز شده که در رشته های پزشکی و اقتصادی وفرهنگی  شهرستان  هندیجان در رتبه های برتر کشور و استان دارد قرار می گیرد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar