سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۷۲۳۷۶۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵- ۳۹: ۱۴
»
تداوم حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی باید منوط به بررسی عملکرد وی...

خبرگزاری بسیج - سرویس اخبار ویژه:

کمتر از یک سال به انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است و عدم تحقق وعده‌های حسن روحانی و دبه‌ی آمریکا و غرب در پایبندی به برجام احتمال کاهش آرا و شکست روحانی را افزایش داده‌ است.این روزها اما اصلاح‌طلبان و روزنامه‌های زنجیره‌ای حامی دولت با حمایت همه‌جانبه از حسن روحانی و دولت تدبیر، منتقدان را متهم به تخریب دولت نموده و اختلاف این روز‌های اصلاح‌طلبان برای حمایت و یا عبور از روحانی را هم انکار می‌کنند!

احمد شیرزاد از افراطیون اصلاحات با یادداشتی در روزنامه‌ اعتماد تلاش نمود تا بر اتفاق نظر چهر‌ه های اصلاحات بر روی حمایت از روحانی تاکید کند!وی نوشت:« كمتر از يك سال به پايان عمر دولت يازدهم‌ زمان باقي مانده است دولتي كه از آغاز استقرار، با هجمه‌ها و حملات زيادي از سوي مخالفان روبه رو بوده، اين روزها مسائلي پيرامون آن را فراگرفته كه حكايت از عدم انسجام اصلاح‌طلبان براي انتخابات سال آينده بر محور حمايت از حسن روحاني، دارد. اينكه اين بحث‌ها از سوي برخي اعلام مي‌شود كه در طول مدت سه ساله از استقرار دولت يازدهم از هيچ تلاشي براي دلسرد كردن دولتمردان دريغ نكرده‌اند جاي تعجب وجود ندارد، اما در پاسخ به اين اظهارات و شبهه افكني‌ها، طبق گفته‌ها و نوشته‌هاي چهره‌هاي معتبري از جبهه اصلاحات، مي‌توان با اطمينان پاسخ داد كه از هم‌اكنون بر انتخاب مجدد حسن روحاني اتفاق نظر وجود دارد.»

این ادعا در حالی مطرح می‌شود که اخیرا علی شکوری‌راد به روزنامه‌ اعتماد گفته است:««عده‌ای (اصلاحطلبان) معتقدند بدون اما و اگر باید از همین امروز اعلام کنیم که تنها و تنها از حسن روحانی حمایت می‌کنیم. در مقابل، عده‌ای دیگر می‌گویند تداوم حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی باید منوط به بررسی عملکرد وی و آغاز گفت‌وگوهای سازنده با روحانی و دولت‌مردانش باشد. آنها حمایت بی چون و چرا از روحانی را معادل نفی نقد او می‌دانند و معتقدند مسدود کردن راه نقد دولت با اعلام حمایت بی چون و چرا عدول از هویت اصلاح‌طلبانه است.»»

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: