سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۷۴۵۴۶۶
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۵- ۱۰: ۲۰
امام جمعه موقت دیشموک گفت: مسؤولان باید با این قضیه ارگ‌نوازی و رقص و رقاصی آن هم تا ساعت یک شب برخورد کنند.

حجت‌الاسلام شعیب عبدالپور ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه ضمن توصیه مومنان به تقوای الهی اظهار کرد: اعتماد به آمریکا از همان اول هم کاری اشتباه بود.

وی در ادامه گفت: اعتماد به آمریکا به معنای تعصب نیست بلکه بر مبنای شناخت و تجربه 37 ساله‌ای است که از بدو پیروزی انقلاب به این انقلاب نشان داده است.

امام جمعه موقت شهر دیشموک گفت: با توجه به اینکه 37 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد آمریکا کمر همت بر دشمنی بر این انقلاب را داشته و دوستی او با دشمنی با ایران است و دشمنی او با ایران دشمنی با آرمان‌های امام راحل و انقلاب است.

وی اذعان کرد: آمریکا از همان اول کمر همت بست و پایبندی خود را برای از بین بردن انقلاب در دستور کار قرار داد و به وعده‌های دروغین خود در برجام عمل نکرده است.

عبدالپور گفت: با توجه به اینکه طی این سه سال ایران تعهداتش را به خوبی انجام داده آمریکا مکر و نیرنگ خود را نشان داده و در خصوص قضیه برجام کارشکنی کرده است.

وی تصریح کرد: کسانی که نمی‌دانند باید بدانند در هر زمینه‌ای که با آمریکا مجادله کردیم آمریکا نقشه‌اش گمراه کردن ما بوده و اگر ما کوتاه بیاییم او کوتاه نخواهد آمد و همچنان به مکر و حیله خود در منطقه ادامه خواهد داد.

خطیب موقت شهر دیشموک گفت: اگر ایران در هر زمینه‌ای با آمریکا مجادله کند هدف او واضح است و برنامه دشمن این است که توانمندی‌های ایران را متوقف کند و یا از بین ببرد و از رشد و پیشرفت ایران جلوگیری کند.

وی عنوان کرد: اگر ایران در قضیه‌ هسته‌ای کوتاه بیاید و طبق آنچه غرب دیکته کرده عمل کنیم باز آمریکا دست از نقشه‌های مخرب خود برنمی‌دارد چون آمریکا با حرکت‌های انقلابی مخالف است و دنبال تخریب ایران است.

عبدالپور گفت: ایران اسلامی باید در مقابل نقشه‌ها و کارشکنی‌های آمریکا توانمندی‌های خود را افزایش دهد و ما باید از نیروهای توانمند داخلی استفاده و تکیه کنیم و در مقابل غرب و قضیه برجام مسؤولان باید دقت کنند.

وی با اشاره به اینکه دایره ولایت دایره‌ای پرمعنا است عنوان کرد: کسی که زندگی‌اش شبیه ولایت نباشد و فرامین الهی را گوش نکند زندگی او تباه خواهد شد.

وی با بیان اینکه در خطبه‌های گذشته عنوان شد مسأله‌ رقص و رقاصی در مجالس عروسی حرام است عنوان کرد: رقص و آواز و استفاده از آلات موسیقی ارگ در مجالس عروسی آن هم تا ساعت یک شب کاری است خلاف شرع قوانین اسلامی و مومن باید بداند زندگی که از اول با آواز و رقص و رقاصی شروع می‌شود پایدار نخواهد ماند.

امام جمعه موقت شهر دیشموک با بیان اینکه خانمی که با لباس‌های رنگارنگ و با خواسته شوهرش مسیر رقص و رقاصی را در پیش می‌گیرد هر قدمی که برمی‌دارد جهنمی را برای خود و شوهرش در قیامت مهیا می‌کند.

وی گفت: ما در زندگی اسلامی آداب و رسومی داریم که این آداب و رسوم برگرفته از زندگی ائمه اطهار است ما باید به فکر فرهنگ خودمان باشیم و از استفاده کردن آلات موسیقی در عروسی‌های خود جلوگیری کنیم و برحذر باشیم.

خطیب موقت شهر دیشموک گفت: گروه‌های مردم‌نهاد، هیأت‌های مذهبی، کانون‌های مساجد، مسؤولان متولی شهر دیشموک اگر در خصوص این قضیه حرفی نزنند و اعتراض نکنند ظلم به خود و مردم را تایید کردند.

وی گفت: مسؤولان باید با این قضیه ارگ و رقص و رقاصی آن هم تا ساعت یک شب تذکر دهند و تمهیدات لازم را در این خصوص به کار بگیرند.

امام جمعه موقت دیشموک با بیان اینکه عید غدیرخم نزدیک است گفت: ما جهت شفاعت به جز اهل بیت کس دیگری را نخواهیم داشت و امید می‌رود با حضور پررنگ خود در عید غدیر خم پایبندی خود را به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و ائمه اطهار نشان دهیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: