سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۵۷۶۵۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۵- ۱۹: ۰۸
مسئول اردویی بسیج کرمانشاه در گفت‎و گو با «بسیج»:
سرهنگ یوسفی راد گفت: بسیج در قبال انقلاب و اسلام مسئولیت های خطیری را به گردن دارد و باید در عرصه فرهنگی و سیاسی بتواند در مقابل دشمن ایستادگی کند.
سرهنگ علی یوسفی راد مسئول اردویی بسیج سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه در گفت‎وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج در خصوص چگونگی تاثیرگذاری بسیج در جوانان برای تحقق آرمان های انقلاب اشاره کرد و گفت: بسیج با برنامه های متنوع و جمع کردن نوجوانان و جوانان در کنار هم سعی در آگاه کردن آنها به محیط پیرامون شان و همچنین مسائل سیاسی داخلی و خارجی کشورمان را دارد تا هر شخصی بتواند به سهم خود برای مقابله با تهدیدات دشمن از آمادگی لازم و کافی برخوردار باشد.

وی خاطر نشان کرد: بسیج از آحاد مردم تشکیل شده و یک نهاد مردمی است طبیعتا می تواند مردم را به سرمنزل اصلی که یعنی آگاهی دهی و بصیرت افزایی سوق دهد.

سرهنگ یوسفی راد تاکید کرد: بسیج در قبال انقلاب و اسلام مسئولیت های خطیری را به گردن دارد و چه در عرصه فرهنگی و چه سیاسی، این بسیج است که باید در مقابل جنگ نرم و هجوم دشمنان در عرصه های مختلف نمایان شود.

 مسئول اردویی بسیج کرمانشاه در پایان اظهار داشت: این بسیج بود که توانست جنگ را مدیریت کرده و تهدید دشمن را دفع نماید و بسیج همچنان در عرصه های مختلف سیاسی،اقتصادی و اجتماعی پیشگام است.
 
خبرنگار: بهزاد مهرکش
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar