حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
ستاد بازسازی عتبات عالیات به عنوان مسئول کمیته اسکان، پذیرایی و تغذیه زائران ایران در ایام راهپیمایی اربعین عکس و نقشه PDF جانمایی موکب‌های ایرانی مستقر در شهر کربلا را اعلام کرد.
کد خبر: ۸۷۷۷۴۶۲
|
۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰
به گزارش سرویس راهیان نورخبرگزاری بسیج، ستاد بازسازی عتبات عالیات به عنوان مسئول کمیته اسکان، پذیرایی و تغذیه زائران ایران در ایام راهپیمایی اربعین عکس و نقشه PDF جانمایی موکب‌های ایرانی مستقر در شهر کربلا را اعلام کرد.

بر اساس نقشه منتشر شده عناوین و محل‌های اسکان گروهی اربعین سال 1395 و آدرس دقیق آنها با مقیاس یک به 10 متر مربع وجود دارد.


 

زائران اربعین برای دریافت فایل JPG می‌توانند    را مشاهده و در صورت نیاز دانلود کنند.

زائرانی اربعین برای دریافت فایل PDF می‌توانند    را مشاهده و در صورت نیاز دانلود کنند.


ستاد بازسازی عتبات عالیات به عنوان مسئول یکی از کمیته‌های 13 گانه ستاد مرکزی اربعین مسئولیت کمیته اسکان، تعذیه و پذیرایی از زائران اربعین را برعهده دارد.

طبق اعلام مسئولان این ستاد ظرفیت اسکان، تغذیه و پذیرایی بیش از 800 هزار زائر در طول 24 ساعت برای اربعین سالجاری تعبیه شده که این میزان سال گذشته بین 300 تا 320 هزار نفر در طول شبانه روز بود.
ارسال نظرات