سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۸۷۸۸۸۷
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۶- ۳۸: ۱۷
جلسه کارگروه پیشگیری واطفاء حریق جنگلها ومراتع با حضور اعضا در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از روابط عمومی منابع طبیعی وآبخیزداری خاتم : در این جلسه محمودی معاون فرمانداری خاتم ضمن خوش آمدگویی به بیان حساسیتهای آتش سوزی جنگلها و مراتع اشاره و به ارائه پیشنهاداتی جهت خدمات رسانی به مناطق جنگلی باتوجه به بارندگیهای قابل توجه ازجمله آگاه کردن بیشترمردم نسبت به منابع طبیعی و محیط زیست ،برگزاری کلاسهای بیشتر ترویجی توسط اداره منابع طبیعی تاکید نمود.

درادامه نقیبی سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خاتم ضمن تشکرازحضورکلیه ادارات شهرستان دراین جلسه به طرح جامع پیشگیری اطفاء حریق وجلوگیری ازآتش سوزی واطفاء و لزوم تشکیل جلسه کمیته حفاظت و همچنین بر اخذ مجوز های قانونی برای پروژه های عمرانی وعمومی ازجمله ادارات گاز ،آب ، راه وشهرسازی اشاره نمود.وی همچنین به آتش سوزی های سنوات گذشته اشاره واز کلیه ادارات ونهاد ها بویژه نیروهای مردمی و جنگل نشینان که کمک شایانی به امراطفاء حریق و منابع طبیعی را یاری کردند قدر دانی نمود .

در ادامه این جلسه پس از بحث و تبادل نظر اعضاء تصمیماتی در راستای بهبود هرچه بیشتر وضعیت پیشگیری واطفاء حریق عرصه های طبیعی اتخاذ نمودند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar