سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۸۸۲۹۱۱
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۶- ۳۶: ۱۸
فرماندار هندیجان درنشست خبری با اصحاب خبر شهرستان گفت: از اولویت هااصلی وتأثیر گذار دررونق اقتصاد هندیحان بابخش های خصوصی درجذب سرمایه گذار با استفاده از ظرفیت های موجودشهرستان ازجمله درتجارت دریانوردی ،کشاورزی ،آبزی پروری وصید وصیادی است وهمچنین توسعه بازار با اهمیت به رونق ته لنجی کالاهای همراه ملوان که تاکنون ۵هزار نفر مستقیم وغیر مستقیم از این راه امران معاش می کنندکه دراین باره خبرنگاران با رسالت مهمی که دارندبا شفاف سازی در جهت منافع شهرستان پیگیری و همکاری داشته باشند.
به گزارش خبرنگارخبرگزاری بسیج در هندیجان ،جلسه صمیمی خبرنگاران هندیجان با فرماندار پیش از ظهر چهارشنبه در سالن جلسات هندیجان برگزار که در پایان از خبرنگاران تقدیر شد.


کورش مودت دراین جلسه اظهار کرد:شهرستان هندیجان در کارهای اصلی ومهم وتأثیر گذارشامل صید وصیادی ،تجارت وکشاورزی وآب شرب که جزعی از معیشت ومصرف مردم هستند مشکلاتی وجود داردکه نیاز به همکاری وکمک خبرنگاران وصاحب نظران ودلسوزان شهرستان است.

وی افزود:صادرات در هندیجان می بایست افزایش پیدا کند وبندر سجافی امکان صادرات زیادی مانند خرما،ماهی ومیگو ،دام وخشکبار وصنایع دستی را دارد که باتلاش مردم ،مسؤولان وانعکاس خبری خبرنگاران  شاهد صادرات در هندیجان باشیم .


وی بابیان تأمین اعتبارات درتکمیل جاده هندیجان  گفت:قبل از عید نوروز ۱۲کیلومتر جاده هندیجان افتتاح شد وبعداز عید ۱۸کیلومتر دیگر به بهره برداری رسید ولی برای تکمیل کامل جاده هندیجان به ماهشهر نیاز به اعتبارات کافی هست که راه وشهرسازی کشور جاده هندیجان را در ردیف اول قرار داده وقول دادند تا مهرماه سال جاری این کار انجام بگیرد.


مودت فرماندار هندیجان عنوان کرد:با اعتبارات ناکافی دولت درهندیجان نمی شود کار کردوفعلا اعتبارات مالی شهرستان تا کنون ۱۲میلیارد وصد میلیون تومان از تملک دارای ۱۸۰است که برای رفع حجم مشکلات هندیجان کافی نیست و در آینده مقداری اعتباری اضافه خواهد شد.


وی بااشاره به مشارکت خیرین وبخش های خصوصی بیان کرد:خیرین مسکن سازی درهندیجان راه اندازی شده که در مرحله اول۴واحد احداث خواهد شدو خانه بهبود در ایجاد راه اندازی کمپ ترک معتادان درحال پیگیری وانجام هست وهمچنین بامشارکت مردم وخیرین مؤسسات مردم نهاد شامل کمک رسانی به خانواده های بی سرپرست وبی بضاعت راه اندازی شده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar