سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۸۸۳۰۱۸
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۶- ۲۰: ۱۵
آزمون سراسری کنکور سال ۹۶ از صبح روز پنج شنبه با رقابت گروه های آزمایشی علوم ریاضی و انسانی آغاز و تا عصر روز جمعه با گروه زبان به پایان می رسد
خداداد کردی رئیس اداره آموزش و پرورش در بازدید از یکی از حوزه های کنکور عنوان کرد : از کنکور ۹۵ تا روز گذشته کارهای زیادی برای آمادگی دانش آموزان انجام شد برای اولین بار دو پایگاه مدرسه نخبگان و دیگری مدرسه یاوران مهدی از طریق آموزش و پرورش داشتیم و مدرسین این مدارس تضمین کردند کسانی که توانایی و استعداد ورود به دانشگاه را داشتند در این کلاس ها راه پیدا کردند که امیدواریم امسال دانش آموزان باغملک یک جهش خوبی در کنکور داشته باشند‌.

وی افزود : برای آمادگی هم بیش از یک ماه است که فضای مراکز آزمون تجهیز می کنیم و هم کارهای مقدماتی لازم جهت برگزاری آزمون را انجام دادیم .

کردی بیان کرد : اولین شهرستان در سطح کشور بودیم که حوزه بندی کردیم به علت اینکه تجربه گذشته را داشتیم که زمان از دست ندهیم و کارهایی که لازم بود سریعتر انجام گیرد.

وی در خصوص زمان بندی کنکور گفت: کنکور در دو روز انجام می شود که از در روز پنج شنبه در نوبت صبح سوالات از مخزن اصلی به مخزن فرعی انتقال داده شد و ساعت هفت و سی دقیقه درب های ورودی بسته شد و شرکت کنندگان باید شناسنامه عکس دار ، کارت ملی و کارت ورود به جلسه همراه داشته باشند.

رئیس آموزش و پرورش باغملک بیان کرد: در روز اول شامل ۳۵ نفر زن در سه حوزه و ۹۷ نفر مرد در مجموع ۱۳۲ نفر در گروه علوم ریاضی ، ۳۸۶ نفر زن و ۳۶۷ نفر زن در گروه علوم انسانی و ۴۹ نفر در گروه هنر در این آزمون به رقابت می پردازند و در روز دوم نوبت صبح گروه علوم تجربی شامل ده حوزه ۸۴۳ نفر زن و ۶۱۴ نفر مرد در مجموع ۱۴۶۷ نفر در این گروه به رقابت می پردازند و در نوبت عصر گروه زبان شامل ۶۶ زن و ۴۶ مرد در مجموع ۱۱۲ نفر هستند. در کل گروهای مختلف طی دو روز تعداد ۲۵۰۳ نفر شرکت کننده شامل۱۳۶۱ داوطلب زن و ۱۱۴۲ نفر داوطلب مرد به رقابت خواهند پرداخت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: