حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه رودان گفت: خون شهید حججی بر زمین نخواهد ماند و تومار داعش، تکفیری ها وحامیان منطقه ای و بین المللی آنها در هم خواهد پیچید.
کد خبر: ۸۹۰۵۲۷۲
|
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۴

 

به گزارش خبرگزاری بسیج هرمزگان؛ حجت الاسلام عباس شمس با اشاره به جنایت داعشی های تکفیری در نحوه به شهادت رساندن شهید محسن حججی گفت : شهادت شهید مدافع حرم حججی را به خانواده گرانقدر این شهید والا مقام و ملت بزرگ و قهرمان پرور ایران اسلامی و رهبر شجاع جهان اسلام حضرت آیت الله امام خامنه ای ولی فقیه زمان و حضرت حجت ارواحنا له الفدا تسلیت و تعزیت عرض می نمایم .

 

وی افزود: محسن حججی از جهادگران و فعالان فرهنگی کشور در عملیاتی نزدیک مرز سوریه با عراق به اسارت گروه تروریستی داعش درآمد، تکفیری های داعش پس از دو روز، در شانزدهم مردادماه ۱۳۹۶، در اقدامی ددمنشانه، سر از تن محسن حججی جدا کرده و او را به شهادت رساندند خون ریخته شده شهید حججی ۲۵ ساله به زمین نخواهد ماند و انتقام سختی از داعشی های تکفیری و جنایت کار گرفته خواهد شد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه رودان اظهار کرد:شهید محسن حججی  مانند سرور و سالار شهیدان سرش را از تن جدا کردند و با این شهادت به مولایش حسین و هفتاد ودوتن از یاران باوفایش ملحق شد، همانگونه که مولایمان حسین (علیه السلام )با شهادتش طومار و دودمان بنی امیه و شمرهای زمانش را درهم پیچید شهادت این عزیز هم به عنوان سربازی دلیر از شیعیان امام حسین (علیه السلام )و مدافعان حریم ولایت تومار داعش، تکفیری ها وحامیان منطقه ای و بین المللی آنها رادر هم خواهد پیچید.

 

شمس در پایان خاطر نشان کرد:شهادت حججی لرزه ای بردل تکفیری ها و حامیان آنها انداخته که به دنبال سوراخ موشی برای پنهان شدن ودر امان ماندن از انتقام دلاورمردان دلیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اند  چرا که مردان مرد سپاه اسلام  وعده انتقام شدید را داده اندو همان مردانی که عملیات لیله القدر را رقم زدند انتقام سختی از خون به ریخته شده شهید والامقام شهید حججی را که هنوز نه از یاد دوستان ونه دشمنان این ملت نرفته است از تکفیری های جنایت کار خواهند گرفت

ارسال نظرات