سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۲۳۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۶- ۰۴: ۰۸
توسط بسیج کارگری و اصناف استان صورت گرفت ؛
از ابتدای سال جاری تا کنون ۷۰ کارخانه و واحد تولیدی استان توسط سه قشر بسیج کارگری، مهندسی و اصناف مورد بازدید میدانی قرار گرفتند و البته جلساتی نیز برای رفع موانع تولید در این واحد ها با مدیران استانی برگزار گردیده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان،   روز گذشته  جلسه ای در راستای هم افزایی ، بر سرمشکلات کار و تولید و البته موانع ان در کارخانجات استان ، در سالن کنفرانس اتاق بازگانی استان کرمان تشکیل گردید .
حسین باقری فرمانده بسیج کارگری استان  درابتدای این جلسه  ضمن ارائه گزارش عملکرد ی از فعالیت های این حوزه در واحد های تولیدی استان ابراز کرد : از ابتدای سال جاری تا کنون ۷۰ کارخانه و واحد تولیدی استان توسط سه قشر بسیج کارگری، مهندسی و اصناف مورد بازدید میدانی قرار گرفتند و البته جلساتی نیز برای رفع موانع تولید در این واحد ها نیز با مدیران استانی برگزار گردیده است.
در ادامه طبیب زاده رئیس اتاق بازرگانی ،  ضمن خرسندی از ورود بسیج به این مقوله از تولید ، گفت : بسیج بازوی توانمند و موثر اتاق اصناف در شناسایی و پیگیری مشکلات واحد های تولیدی است درحالی که فضای کسب و کار استان وضعیت مطلوبی ندارد لذا بسیج بی مدعایی است که می تواند به اسانی در این امر ما و تولید کنند گان را یاری برساند .
وی افزود : د رحال حاضر که شعار سال رهبر انقلاب تولید و اشتغال بوده است و ما باید در انتهای سال گزارشی از اجرای این امر را به محضر ایشان ارائه داده و بگوییم که برای رونق تولید چه کرده ایم و این امر برای تمام دستگاه های اجرایی وجود دارد.

وی مبنای رشد توسعه را د رکشو رهای صنعتی را صنایع  کوچک دانسته و افزود :  نباید در زمانی که وضعیت تولید نابسامان است صنایع کوچک را مورد بی مهری قرار بدهیم لذا از این به بعد باید تعامل ویژه ایی بین بسیج کارگری ، مهندسین کشاورزی ، اصناف و اتاق بازرگانی ایجاد شود .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar