حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
یکی از مسئولان سپاه بستان آباد در کارگاه آموزشی پیشگیری از طلاق بسیجیان حوزه شهید مطهری این شهرستان در پارک صبا، توطئه دشمنان و استکبار جهانی را فروپاشی خانواده و گسترش فساد در جامعه و بخصوص در بین جوانان عنوان کرد.
کد خبر: ۸۹۱۷۸۴۲
|
۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، رضا خوشکلام هوشیاری و آگاهی خانواده ها از مراودات فرزندان و آگاهی از نحوه حضور در فضای مجازی را از جمله عوامل پیشگیری از بروز برخی تخلفات و ناهنجاری ها دانست .

وی در ادامه بر لزوم معرفی الگوهای اسلامی و قرآنی به فرزندان و آشنا ساختن نسل جوان با سیره و روش ائمه معصومین(ع) را زمینه ساز زندگی مطلوب و اسلامی توصیف کرد .

 خوشکلام با اشاره به نقش ماهواره و فضای مجازی مسموم در فروپاشی خانواده ها داشتن سواد رسانه ای را عاملی برای عدم گرفتاری در دام شبکه های مجازی عنوان و بر لزوم افزایش دانش و آگاهی خانواده ها تاکید کرد.

 
ارسال نظرات