‌باشگاه خبرنگاران
فلسطین را از چنگال اشغالگران آزاد خواهیم کرد
فرمانده سپاه بستان آباد:
فرمانده سپاه بستان آباد در واکنش به اقدامات سخیفانه رئیس جمهور امریکا، قدس را متعلق به مسلمانان و مردم فلسطين دانست و تاكيد كرد: با ايستادگي و مقاومت، فلسطين را از چنگال اشغالگران آزاد خواهيم كرد.
توطئه دشمن فروپاشی خانواده در جامعه اسلامی است
یکی از مسئولان سپاه بستان آباد:
یکی از مسئولان سپاه بستان آباد در کارگاه آموزشی پیشگیری از طلاق بسیجیان حوزه شهید مطهری این شهرستان در پارک صبا، توطئه دشمنان و استکبار جهانی را فروپاشی خانواده و گسترش فساد در جامعه و بخصوص در بین جوانان عنوان کرد.
خانواده شهدا ولی نعمتان ملت ایران هستند
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بستان آباد:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بستان آباد در دیدار از خانواده شهید قریشی، عزت و شرافت ایران اسلامی را مدیون شهدا دانست و آن ها را برای ملت ایران ولی نعمت و از عنایات پروردگار برشمرد.
صعود جانبازان و آزادگان تهران به ارتفاعات تازه کند در بستان آباد
گزارش تصویری؛
جانبازان و آزادگان استان تهران به همراه کارکنان سپاه بستان آباد به کوه های اطراف روستای تازه کند در این شهرستان صعود کردند.
ارتش پشتیبان نظام/توزیع دارو به ارزش 120میلیون تومان
مسئول بیمارستان صحرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران:
مسئول بیمارستان صحرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در روستای کردکندی بستان آباد با تاکید بر فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب ارتش را برای همیشه پشتیبان نظام اسلامی و یاور مردم دانست.
گوشه هایی از خدمات بهداری ارتش در روستای کردکندی بستان آباد
گزارش تصویری؛
ارتش نیروی زمینی با برپایی بیمارستان صحرایی در روستی کردکندی خدمات بهداشتی و درمانی به مردم این روستا و روستاهای هم جوار ارائه می کند.