حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیر امور حج و زیارت آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 37 هزار و 350 فقره ویزای سفر زیارتی اربعین برای متقاضیان استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در تبریز صادر شده است.
کد خبر: ۸۹۴۱۵۶۵
|
۰۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶

امیر روحی ملکی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه نمایندگی کنسولگری عراق در تبریز مستقر است، گفت: امکان ثبت نام تا 6روز پیش از اربعین ( 12 آبان ) وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه مرز خسروی بسته است و زایران حرم حسینی از طریق مرزهای مهران و شلمچه امکان ورود به خاک عراق را دارند، از مشتاقان سفر کربلا خواست هر چه زودتر نسبت به ثبت نام و اخذ ویزا اقدام کرده و اخذ ویزا را به روزهای پایانی موکول نکنند.
روح ملکی همچنین با اشاره به فعالیت 139 شرکت زیارتی به عنوان کارگزار سفر اربعین در استان، از متقاضیان زیارت اربعین خواست از مراجعه به شرکت های غیرمجاز برای تهیه ویزا و بلیط خودداری کنند.
اسماعیل بابایی راغب سرپرست نمایندگی وزارت امور خارجه در آذربایجان شرقی هم گفت: زایران اربعین حسینی که به صورت غیرمجاز، بدون ویزا و گذرنامه وارد کشور عراق شوند با 6 ماه حبس تعزیزی مواجه خواهند شد.

 
 
 
ارسال نظرات