سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۵۹۱۴۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶- ۰۰: ۱۴
روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در بیانیه ای با محکومیت شدید تصمیم آمریکا در مورد قدس، جهان اسلام را به اتحاد و حمایت از قدس شریف و فلسطین تا آزادی کامل و نابودی رژیم جعلی اسرائیل فراخواند
به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان ، روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در بیانیه ای با محکومیت شدید تصمیم آمریکا در مورد قدس، جهان اسلام را به اتحاد و حمایت از قدس شریف و فلسطین تا آزادی کامل و نابودی رژیم جعلی اسرائیل فراخواندمتن این بیانیه به شرح ذیل می باشد :
 

" اینکه ادعا میکنند میخواهند قدس را پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام بکنند، با این کار بلاشک ضربه‌ی بزرگتری خواهند خورد

بی تردید فلسطین آزاد خواهد شد" ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(دامت برکاته)


روند نابودی رژیم غاصب صهیونیستی این روزها با شتاب بیشتری در حال حرکت است و اقدامات احمقانه این رژیم جعلی و آمریکای جنایت کار سرعت را دو چندان کرده است

رئیس جمهور دیوانه آمریکا در سلسله اقدامات نابخردانه خود، این بارهم دست به اقدامی عجولانه و احمقانه زد و قدس شریف را به عنوان پایتخت رژیم غاصب و جعلی اسرائیل به رسمیت شناخت که موج گسترده ای از اعتراضات ملت ها و دولت های جهان را در پی داشت.


بی شک این اقدام احمقانه ترامپ و رژیم کودک کش اسرائیل نتایجی در پی خواهد داشت که آن ها و هم پیمانانشان در منطقه و غرب را پشیمان خواهد کرد.

1-مساله فلسطین پس از سالها مجددا به مساله اول جهان اسلام و وملت های آزاده دنیا تبدیل خواهد شد و این فرصت و نقطه عطفی تاریخی ظرفیت آغازانتفاضه ای دیگر را دارد و عرصه رونمایی از رویش های نسل جدید فلسطینی است که در ده سال گذشته رشد یافته اند.
 

2-مدافعان حرم قدس این بار از جریان شیعی به سمت جریان سنی حرکت خواهد کرد. تشکیل این مدافعان، نوید بخش دور جدید بیداری اسلامی و تکمیل حلقه جدید محور مقاومت خواهد بود‌.
 

3-انسجام بخشی و بازسازی روابط درونی گروههای مقاومت فلسطینی که سالهاست دچار تفرقه شده اند از نتایج روشن این تصمیم است.


4-سبب اتحاد بیش از پیش جهان اسلام در حمایت از فلسطین شده و همانطور که ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای فرمودند نابودی رژیم جعلی اسرائیل را به زودی محقق و فسطین آزاد می شود.


روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در پایان ضمن محکومیت این اقدام سخیف آمریکای جهانخوار و رژیم جعلی اسرائیل، جهان اسلام و کشورها و ملت های آزاده در سراسر دنیا را به اتحاد و همبستگی در حمایت از قدس شریف و فلسطین تا آزادی کامل و نابودی رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل فرا می خواند که انشاالله این امر به زودی محقق می شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar