‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۹۶۱۵۸۹
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۶- ۴۴: ۲۳
عضوهیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
عضوهیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام دولت در تمرکززدایی بودجه از تهران حرکت مناسبی برای توزیع آن است.

اقدام دولت در تمرکززدایی بودجه از تهران حرکت مناسبی استاکبر رنجبرزاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در اسدآباد اظهار داشت: اقدام دولت در تمرکززدایی بودجه از تهران حرکت مناسبی برای توزیع آن است.

وی با اشاره به اینکه لایحه بودجه سال آینده در حال بسته شدن است، افزود: سابق بر این، بودجه کمی در اختیار استان‌ها قرار می‌گرفت اما این مهم در سال آینده تا 30 درصد در اختیار استان‌ها خواهد بود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بحث بودجه مباحثی همچون زیرساخت‌ها و محرومیت تاثیر زیادی در جذب آن دارد، گفت: درصد بودجه های جاری اختصاص داده شده به استان‌ها در سال آینده 25 درصد است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به حضور خود در روستاهای شهرستان در طی ماه‌های گذشته اشاره کرد و افزود: حضور در روستاها را از وظایف خود میدانم و معتقدم برای لمس مشکلات و گرفتاری‌های مردم باید در بین آنان بود.

رنجبرزاده عنوان کرد: حضور در روستاهای دیارسیدجمال برای من انرژی زا است و انجام این اقدام را برای خویش یک ضرورت می‌بینم.

وی بیان کرد: با حضور مستقیم در روستاها می‌توان به مشکلات دیده نشده پی برد و برای حل آن از طریق دستگاه های اجرایی اقدام کرد. 

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar