سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۸۷۰۲
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۸
یک نخبه بسیجی در گفتگو با«بسیج» عنوان کرد
جانشین بیان کرد: طراحی و ساخت زنجیر چرخ الکترونیکی از جمله اختراعات و طرح های بنده در راستای کاهش مصرف است.

بهزاد جانشین مخترع و نخبه بسیجی کشورمان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با اختراعات و ایده های خود در راستای کاهش مصرف اظهار داشت: طراحی و ساخت زنجیر چرخ الکترونیکی از جمله اختراعات و طرح های بنده در راستای کاهش مصرف است.

این نخبه بسیجی در مورد کارایی این اختراع خود بیان داشت: کارایی این زنجیر چرخ بدین صورت است که در مواقع یخبندان و مواقعی که لاستیک به هر دلیلی در زمین فرو می رود رباتی به صورت الکترونیکی به قسمت پایینی خودرو نصب شده و محرکی برای بیرون آوردن خودرو از برف و یا ماشین می شود.

جانشین تصریح کرد: متاسفانه هیچ گونه حمایتی از این اختراع بنده نشد و ارگان های مربوطه پشتیبانی نکردند.

این مخترع بسیجی در رابطه با میزان تاثیرگذاری این اختراع بر کاهش مصرف ابراز داشت: اختراع زنجیر چرخ الکترونیکی در کاهش هزینه و مصرف بسیار موثر عمل می کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: