سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۹۹۵۷۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶- ۴۸: ۱۹
پس ازگذشت شش سال از تأسیس دانشگاه فرهنگیان یاسوج اولین تریبون دانشجویی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان و همکاری رئیس محترم دانشگاه دکتر هاشمیان در سالن این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش بسیج دانشجویی خبرگزاری بسیج،  تریبون آزاد دانشجویی در دانشگاه فرهنگیان ( پردیس کوثر) یاسوج پس ازگذشت شش سال از تأسیس این دانشگاه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان و همکاری رئیس محترم دانشگاه دکتر هاشمیان برگزار شد.

 این تریبون که با موضوع مطالبات دانشجویی (مطالبات صنفی و رفاهی و فرهنگی دانشجو ها ) در سالن پردیس کوثر این دانشگاه برپا شد و دانشجویان  به بیان اهم مطالبات خود از رئیس دانشگاه فرهنگیان یاسوج و مسئولان استانی پرداختند.

گفتنی است پیش از این به دلیل عدم استقبال و اجازه مسئولان دانشگاه فرهنگیان، دانشجویان امکان برگزاری چنین تریبون هایی برای مطالبه گری و بیان دیدگاه و نظرات خود با مدیران نداشتند و از حق طبیعی خود محروم مانده بودند.
تصاویر:
photo_2018-03-03_13-39-53.jpg

photo_2018-03-03_13-40-14.jpg

photo_2018-03-03_13-40-06-(2).jpg

photo_2018-03-03_13-40-00.jpg
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: