سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۰۳۰۴۳۱
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۷- ۱۶: ۰۹
فراخوانی گردان کوثرحوزه های مقاومت بسیج خواهران ناحیه مسجدسلیمان برگزارشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از مسجدسلیمان:فراخوانی مرحله اول گردان کوثر،حوزه های بسیج حضرت فاطمه (س)وحضرت صدیقه (س) ناحیه مقاومت بسیج مسجدسلیمان بامحوریت آموزش امدادونجات وپدافند درمکان مصلی مسجدسلیمان به مدت هشت ساعت برگزارشد.

درابتدای این برنامه سرهنگ جمشیدی جانشین فرماندهی سپاه مقاومت بسیج مسجدسلیمان ضمن ارائه توضیحاتی درخصوص ویژگی هاووظایف گردان کوثر گفت:بایدنیروهانسبت به وظایفی که درگردان دارندتوجیه شوند و فرمانده گردان بازیرمجموعه خودجلسات ماهانه داشته باشدوبرای حفظ انسجام گردان در مأموریت ها توجیه شوند.


جانشین فرماندهی سپاه مقاومت بسیج مسجدسلیمان درپایان به سخنی ازرهبری بسنده کرد که فرمودند:آمادگی وحضوردرصحنه های مهم انقلاب بایدباشدکه این حفظ انسجام یعنی نسبت به وظایف توجیه باشیم تادرصحنه هاوموقعیت های مهم زمان باموفقیت مأموریت راانجام دهیم .

درادامه سرهنگ حاتمی مسئول آموزش ناحیه مقاومت بسیج مسجدسلیمان به ارائه آموزش های لازم درخصوص شناخت پدافند عامل وغیرعامل برای نیروها پرداخت و افزود:پدافندعامل به کارگیری مستقیم موشک های زمین به هوا-توپ خانه ٬اقدامات الکترونیکی درمقابل دشمن توسط نیروهای مقاومت می باشد و همچنین پدافندعامل نیز شامل اقدامات پیشگیرانه ای همچون پناهگاه ٬سدها٬آبرسانی ٬جایگاه های سوخت و پالایشگاه ها می باشدوهدف دشمن نابودی این بناها است.

دراین برنامه همچنین یکی ازمسئولین فوریت های پزشکی باحضوردراین مکان آموزش های لازم رادرخصوص امدادونجات وکمک های اولیه درنجات به موقع بیماررابه حاضرین ارائه کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar