سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۰۹۷۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷- ۵۶: ۰۸
عضو ارشد حزب الله:
شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله طی سخنانی گفت: حزب الله و جنبش امل زمینه را برای تسریع در تشکیل دولت ملّی فراگیر فراهم کرده و خارج از سهمیه دولتی، خواسته دیگری ندارد.

به گزارش  سرویس  طلاب  و روحانیون خبرگزاری بسیج، شیخ علی دعموش نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله طی سخنانی گفت: حزب الله و جنبش امل زمینه را برای تسریع در تشکیل دولت ملّی فراگیر فراهم کرده و خارج از سهمیه دولتی، خواسته دیگری ندارد.

وی اشاره کرد: مشکل حقیقی این است که برخی نمی خواهند قبول کنند که نتایج انتخابات، معادلات و توازن سیاسی جدیدی بوجود آورده و یک فراکسیون سنّی مستقل در انتخابات پیروز شده که دارای جایگاه سیاسی و مردمی است و باید در دولت نماینده داشته باشد.

عضو ارشد حزب الله تصریح کرد: کسی که امروز مانع تشکیل دولت می شود، همان کسی است که با نمایندگی "گفتمان مشورتی" در دولت مخالف است.

وی تاکید کرد: مسئولیت رئیس دولت مکلّف (سعد حریری) رفع موانع و مشکلات دولتی و کوتاه آمدن در مقابل برخی مسائل است تا کشور نجات یابد و به بیراهه نرود.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: