سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۰۱۲۹۵
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۷- ۱۵: ۰۸
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان در گفتگو با «بسیج» مطرح کرد
اصلانی گفت: وقتی سن بلوغ جنسی پایین بیاید و از طرفی سن ازدواج هم افزایش یابد، آنچه که اتفاق می‌افتد رواج فساد و فحشا در جامعه است.

مینو اصلانی مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور در گفتگو با خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری بسیج، با اشاره به تلاش سازماندهی شده برخی افراد برای افزایش سن ازدواج در کشور اظهار داشت: یک جریان نفوذی و داخلی در تلاش است تا با سیاه نمایی، ازدواج در سنین مناسب و یا به عبارت خودشان در سنین پایین را امری اشتباه و پرخطر نشان دهند.

وی تصریح کرد: این جریان نفوذی در مسیر تحقق اهداف شومشان حتی دست به ارائه آماری کذب از ازدواج های ناموفق در سنین پایین می زنند. تا جایی که بخش قابل توجهی از این آمارها مربوط به پدیده زشت فروش دختران در مناطق محروم کشور است که تعدادشان بسیار کم است و ما اصلا این موارد را ازدواج نمی دانیم اما آنها از این اقدامات به عنوان ازدواج های ناموفق در سنین پایین استناد می کنند.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان یادآور شد: نظام آموزشی کشور به تدریج سن آموزش های جنسی را نیز کاهش داده است تا جایی که امروز در بسیاری از مهدهای کودک شاهد آموزش رفتارهای جنسی به کودکان هستیم. وقتی سن بلوغ جنسی پایین بیاید و از طرفی سن ازدواج هم افزایش یابد، آنچه که اتفاق می‌افتد رواج فساد و فحشا در جامعه است، چراکه نیازهای جنسی جوانان برانگیخته شده و شرایط ازدواج را ندارند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar