سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۰۵۸۱۰
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷- ۵۴: ۱۳
حجت الاسلام پوربابایی درنشست مصون سازی فرهنگی:
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه مرکزی یزد گفت:اهمیت سبک زندگی در زندگی امروز بسیار مهم است ودر واقع از دیدگاه دین مبین اسلام شامل مجموعه‌ای از اعتقادات، اخلاقیات واعمال نیکویی می‌وشد که فرد مومن برای رشد ونیل به قرب الهی در چارچوب تعالیم انبیاء ورهبران دین اسلام واهل بیت عصمت وطهارت باید انجام دهد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد؛ مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه مرکزی یزد در جمع کارکنان درنشست مصون سازی فرهنگی که با موضوع (انقلاب اسلامی، انقلابی فرهنگی) در محل نمازخانه برگزار گردید ضمن بیان زمینه‌های فرهنگی ایجاد انقلاب اسلامی اظهار داشت: عامل فرهنگی به عنوان علت العلل انقلاب در کنار مجموعه‌ای از عوامل دیگر، دربنیان انقلاب تاثیرگذاربوده که در این میان مهمترین فاکتور جنبش فرهنگی مردم برای احیای اسلام است؛ جایگاه مرجعیت وفقاهت حضرت امام خمینی (ره) ودر پی آن نفوذ ایشان در بین مردم بسیج ساز بود که با استفاده از فرهنگ مذهبی مردم را به حرکت در می‌آوردند.
وی در ادامه با اشاره به خصوصیات انقلاب اسلامی افزود:به صورت بنیادین، با خواست واراده مردم وبرمبنای ارزش‌های دینین واخلاقی شکل گرفت وملت به عنونا یک عنصر ماندگار همیشه در طول این چهل سال نقش اساسی داشته اند؛ این انقلاب در زمانیکه قدرت‌ها می‌خواستند اسلام عزیز را گوشه گیر کنند، دین اسلام ومتون الهی قرآن کریم را در کشور ایران بالا برد و علاوه بر این، حدود جغرافیایی را در هم ریخت.
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه مرکزی یزد در ادامه تصریح نمود: انقلابا اسلامی توانست بر مبنای الهی ورویکردی مردمی تحولی عظیم در عرصه‌های گوناگون کشور وزندگی مردم به وجود آورد ودر واقع انقلاب اسلامی، انقلابی معنوی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی ودارای ابعاد مختلف است.
انتهای پیام/د 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar