حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم، ناهنجاری‌های موجود در سطح جزایر را ناشی از به فراموشی سپردن امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: مقابله با آسیب‌های اجتماعی را با جدیت دنبال می‌کنیم.
کد خبر: ۹۱۱۲۲۵۸
|
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج هرمزگان، رحمت‌اله دهقانی عصر امروز در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: ناهنجاری‌های موجود در جامعه بویژه در سطح جزایر ناشی از به فراموشی سپردن امر به معروف و نهی از منکر است.

وی، نقش‌آفرینی آحاد جامعه به خصوص فعالان فرهنگی در مقابله با معضلات را خواستار شد و افزود: برای حل آسیب‌های فرهنگی اجتماعی باید امر به معروف و نهی از منکر را زنده کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر قشم تصریح کرد: سپاه و دیگر نهادهای انقلابی شهرستان قشم گسترش پایبندی به این دو فریضه الهی را با قدرت و جدیت دنبال می‌کنند.

دهقانی به نمایندگی از بسیج و سپاه قشم با اعلام حمایت و پشتیبانی کامل از آمران به معروف و ناهیان از منکر ادامه داد: از تمامی مردم و از جوانان، رانندگان، هتلداران و شناورهای مسافری به طور خاص می‌خواهیم که با پدیده‌های ناهنجار فرهنگی اجتماعی بر اساس اصول امر به معروف و نهی از منکر مقابله کنند.

وی با اشاره به حمایت قاطع و تقدیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قشم از مصیب حاجی‌زاده یکی از آمران به معروف و ناهیان از منکر این شهرستان، بیان کرد: اقدام به‌جای این جوان انقلابی سرمشق و الگویی برای آحاد جامعه است.

گفتنی است؛ مصیب حاجی‌زاده دانشجوی حقوق دانشگاه آزاد اسلامی جزیره هرمز، 23 دی‌ماه سال‌جاری در مسیر برگشت از جزیره هرمز به قشم، در راستای عمل به وظیفه شرعی در اسکله شهید ذاکری قشم زوجی را که علاوه بر بی‌حجابی اقدام به ابراز رفتارهای منافی عفت می‌کنند دعوت به امر معروف و ترک منکر می‌کند که این زوج با ضبط فیلم و انتشار نسخه تقطیع شده آن در شبکه‌های اجتماعی سعی در تخریب شخصیت این جوان انقلابی می‌کنند.

حاجی‌زاده در خصوص این اقدام به فارس گفت: در مسیر برگشت از امتحانات دانشگاه به جزیره قشم بودم که زوجی در حال هنجارشکنی اخلاقی، فرهنگی و اجتماعی بودند و جمعی از مردم نیز با حالت انزجار اقدامات آنان را نظاره‌گر می‌کردند.

وی افزود: بنابر احساس وظیفه شرعی به عنوان یک فرد مسلمان با اخلاق نیکو از همسر آن زن خواستم که تذکرات لازم جهت رعایت عفت و حقوق دیگران را به خانمش بدهد که در مقابل با الفاظ ناشایست توهین به مسوولان، نظام اسلامی و بنده را در پیش گرفت.

این آمر به معروف و ناهی از منکر اظهار داشت: این زوج در ادامه به تشویش فضا و ضبط فیلم پرداختند که پس از آن با برش قسمت‌هایی از کلیپ، اقدام به انتشار در شبکه‌های مجازی با هدف تخریب شخصیتی و تضعیف نظام اسلامی کردند.

حاجی‌زاده تصریح کرد: از تمامی رسانه‌های انقلابی و مسوولانی که در راستای شفاف‌سازی و حمایت از عاملان به امر به معروف و نهی از منکر در صحنه عمل حاضر شدند تقدیر کرده و به تمامی اقشار جامعه توصیه می‌کنم از هیچ تلاشی در راستای عمل به این دو فریضه الهی فروگذار نکنند.

ارسال نظرات