سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۱۲۹۷۰
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷- ۳۲: ۰۹
 


به گزارش سرویس بسیج جامعه زنان کشور خبرگزاری بسیج، گفت: یکی از مدعیان اصلاحات در مصاحبه با روزنامه آرمان گفته است؛ «اگر می‌خواهیم کشوری باشیم که اقتصاد بین‌المللی داشته باشیم، باید روابط خود را با کشورهای مختلف از جمله آمریکا بهبود ببخشیم.»!
گفتم: مگر فاجعه برجام نتیجه مذاکره با آمریکا نبود؟! در این باره چه می‌گوید؟!
گفت: چه عرض کنم؟!
گفتم: آمریکا رسما اعلام کرده که یکی از اهداف استراتژیکش براندازی جمهوری اسلامی ایران است. نظرش در این باره چیست؟!
گفت: اتفاقا گفته است باید از انقلابی بودن هم دست بکشیم!
گفتم: این حرف‌ها و نظرات که دقیقا و بی‌کم و کاست همان آرزوهای اعلام شده آمریکا و اسرائیل است. اینجور آدم‌ها(!) با این عشق سوزانی که به آمریکا و اسرائیل دارند چرا به همانجا نمی‌روند؟!
گفت: ‌ای عوام! اگر به آنجا بروند چون هیچ هنر و تخصصی ندارند فقط باید مفت بخورند که آنها هم نان مفت به کسی نمی‌دهند! ولی اینجا که باشند، هم مفت می‌خورند و هم به نفع دشمنان وطنشان حرف مفت می‌زنند! حالا غیر از دشمنان ایران و ایرانی‌ها کسی هم برای این حرف‌ها تره خُرد می‌کنه؟!
گفتم: یارو می‌گفت؛ رفتم بیمارستان روانی‌ها که شاد‌شون کنم و شروع کردم حرکات عجیب و غریب درآوردن هیچکدوم نخندیدن، فرداش مسئولش زنگ زد تشکر کرد و گفت؛ خیلی روحیه گرفتن، شما که رفتید همه گفتن خدا رو شکر مثل اینا نیستیم!/کیهان
 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: