سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۲۱۱۳۲
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۷- ۱۱: ۱۶
فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج:
سردار سلیمانی گفت: بهسازی و نوسازی منازل، تهیه سر پناه، بهینه سازی زیست محرومین، تهیه جهیزیه برای معسرین و سایر خدمات اجتماعی هدف گذاری شده از جمله برنامه های مورد توجه است.

 به گزارش خبرگزاری بسیج؛ سردار یعقوب سلیمانی  در گفتگو با بسیج گفت: در راستای عمل به تدابیر رهبر معظم انقلاب  و  بیانیه گام دوم انقلاب کاروان های راهیان نور را وارد عرصه های خدمت و محرومیت زدایی خواهیم کرد.

وی افزود: یکی از انتظارات و مطالبه های معظم له نحوه تاثیر راهیان نور بر جغرافیای مناطق هدف می باشد از این رو با برنامه ریزی و جلسات منظم تلاشی شده به این تدبیر از طریق خدمت رسانی به محرومین جامه عمل پوشیده شود.

فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج یادآور شد: در راهیان نور به دنبال اصل تعالی هستیم از این رو خدمت و محرومیت زدائی که سیره شهدا نیز بوده اشاعه یافته و این اتفاق مبارکی است که موجب زیارت با معرفت زائرین راهیان نور خواهد شد.

سردار سلیمانی با اشاره به هدفگذاری خدمت در 2 استان از 7 استان میزبان کاروان های راهیان نور گفت: با مشارکت همگانی خیرین و توان موسسات مردم نهاد به استان های خوزستان و ایلام به عنوان مناطق هدف برای خدمت انتخاب شده که در سالهای آتی به سایر استان های میزبان تسری پیدا خواهد کرد.

مسئول سازمان اردوئی، گردشگری و راهیان نور بسیج اضافه کرد: بهسازی و نوسازی منازل، تهیه سر پناه، بهینه سازی زیست محرومین، تهیه جهیزیه برای معسرین و سایر خدمات اجتماعی هدف گذاری شده از جمله برنامه های مورد توجه است.

وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری از راهیان نور به عنوان فن آوری یاد کرده اند، از این جهت صرفا زیارت یادمان ها مورد هدف نیست بلکه تحول و نوآوری برای بهره گیری معنوی بیشتر و ایجاد آورده های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در این فن آوری ها منظور شده است.

سلیمانی خاطر نشان کرد: هم اکنون کاروان های راهیان نور موجب توسعه اشتغال در مناطق عملیاتی جنوب و افزایش کسب و کار در اصناف و بازاریان شده است.

وی افزود: در گذشته استفاده قابل توجهی از گروه های هنری و فرهنگی استان خوزستان نمیشد لیکن در چند سال اخیر با برگزاری جشنواره اختتامیه راهیان نور شاهد رونق و نقش آفرینی گروه های هنری در این استان بوده ایم.

سلیمانی در پایان تصریح کرد: تلاش داریم راهیان نور به طور جدی در عرصه خدمت وارد شده و با ارائه خدمات پزشکی، سلامت، ساخت خانه محرومین بتواند خدمات بیشتری ارائه کند. گفتنی است: دو اکیپ پزشکی در مناطق عملیاتی جنوب و یک درمانگاه تخصصی در منطقه ملاشیه اهواز هم اکنون به ارائه خدمت به هم وطنان خوزستانی می پردازند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar