سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۲۳۹۸۹
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۸- ۴۲: ۱۵
روای دفاع مقدس:
راوی دفاع مقدس در گفت و گو با خبرنگار بسیج گفت: با بسیاری از فرماندهان حزب بعث دیدار داشتم و حقارت آنان را به چشم دیدم.

حسن درویشی خاطره ای از دیدارش،با فرماندهان حزب بعث درگفتگو با خبرنگار بسیج در طلائیه روایت کرد و گفت: خواهرم در عراق زندگی می کند از طریق دامادم دیدار با فرماندهان حزب بعث را پیگیری کردم که واقعا جای اندیشیدن خالی از لطف نیست.

وی گفت: سرهنگ بازنشسته سپاه پاسداران از اصفهان هستم در عراق وا رد خانه هریک از فرماندهان ارشد حزب بعث می شدم انبوهی از مدالهای اهدایی به این افراد بابت وفاداری به حزب بعث و جنگ با ایران دریافت کرده بودند و عکس هایی به یادگار با صدام و معاونش بر روی دیوار یا صندوقچه های آنان خود نمایی می کرد.

راوی دفاع مقدس تصریح کرد: بر سر خاک عدنان خیرالله رفتم و با تاسف به گمراهی افراد در ظلم و ستم به مردم و عاقبت نا فرجامش نگریستم، امروز عدنان خیرالله کجا و شهید همت و باکری ها کجا هستند؟ مدالهایی شکسته که دیگر جرات پوشیدن لباس و زدن مدالها را بر سینه ندارند، هرکدام از این نشانها خاطرات تلخی را برای مردم و شیرینی خاصی برای دارندگان به همراه داشته است.

درویشی اظهار داشت: نوعی ندامت و شکستگی شبیه مرگ در چهره فرماندهان حزب بعث مشاهده کردم چه داستان غم انگیزی نصیب دشمنان ملت ایران شده است.

سخت ترین صحنه جنگ برای من چذابه و ریزش برگ گونه فرزندان وطن بود اما در خیبر که سه راهی شهادتش معروف است جنگ سرداران علی با طایفه کفر و ستم بود.
۱۰۰۲/ت۳۰/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar