مرکز مدیریت حوزه های علمیه با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن اعدام تعدادی از مسلمانان مبارز عربستانی به دست رژیم آل سعود تصریح کرد: حکمرانان سعودی و طرفداران آنها بدانند که مجاهدان راه خدا هیچگاه از مرگ نهراسیده و فریاد آنها در تاریخ بلند است.
کد خبر: ۹۱۳۰۹۶۵
|
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵

به گزارش سرویس بسیج  طلاب و روحانیون خبرگزاری بسیج، متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه به مناسبت اعدام  37 مجاهد راستین، توسط سعودی به این شرح است:

 

قُلْ هَلْ تَرَبَّصُونَ بِنَا إِلَّا إِحْدَى الْحُسْنَيَيْنِ وَنَحْنُ نَتَرَبَّصُ بِكُمْ أَنْ يُصيبَكُمُ اللَّهُ بِعَذَابٍ مِنْ عِنْدِهِ أَوْ بِأَيْدِينَا  فَتَرَبَّصُوا إِنَّا مَعَكُمْ مُتَرَبِّصُونَ (توبه.52)

 

اقدام ددمنشانه رژیم سفاک آل سعود در روز دوم اردیبهشت 98 در گردن زدن 37 مسلمان مبارز اعم از شیعه و اهل سنت که شجاعانه  فریاد اسلام خواهی و عدالت طلبی و رفع سلطه استعمار و ولایت کفار از سرزمین اسلامی و بلد امن الهی را داشتند ، دلهای امت اسلامی را داغدار ساخت، سکوت مرگبار سازمانهای بین المللی در برابر این حوادث خونین نشان از وابستگی آنها به ثروت و قدرت است، سازمان ملل که هنوز صدای شکستن استخوانهای خاشقچی روزنامه نگار عربستانی را فراموش نکرده، چگونه اجازه می دهد دهها انسان عدالتخواه بدست همین حاکمان سربریده شوند؟

اما لازم است حکمرانان سعودی و طرفداران آنها بدانند که مجاهدان راه خدا هیچگاه از مرگ نهراسیده و فریاد آنها در تاریخ بلند است که: آیا شما چه انتظاری برای آینده ما دارید؟ یا پیروزی و یا شهادت؟ و هردو افتخار ماست . اما انتظار  ما نسبت به آینده  شما عذابی است که خداوند  و یا با دستان ما شما را معذب ساخته  ونابودتان خواهد کرد.

این سنت تاریخ است که ریختن خون مجاهدان موجب آبیاری درخت اسلام و عدالت است چنانکه امام بزرگوارمان فرمود ((بکشید ما را ، ملت ما بیدار تر می شود))

مرکز مدیریت  حوزه های علمیه ضمن تبریک و تسلیت به خانواده های این شهیدان عزیز و آرزوی تعالی در جات شهیدان ، همدردی خویش را با تمامی ملت مومن و مظلوم عربستان اعلام نموده و نجات آنها را از خداوند بزرگ در خواست می کند.

 

 

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه

ارسال نظرات