سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۵۸۶۷
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۴۰: ۱۰
افتتاح شد:
دفتر استاندارد سازی در دانشگاه پیام نور قزوین همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، در این مراسم رضا رسولی شربیانی رییس دانشگاه و سیروس صارمی، مدیر کل استاندارد استان، معاونین و کارشناسان اداره استاندارد قزوین و اعضاء هیات علمی دانشگاه پیام نور قزوین حضور داشتند.

در ابتدای جلسه، مدیر کل استاندارد قزوین ضمن ارائه گزارش از وظایف و اهداف سازمان گفت: براساس مصوبه یکصد و هفتمین جلسه شورای عالی استاندارد و ابلاغیه معاون رییس جمهور مبنی بر ایجاد دفاتر استاندارد سازی در دانشگاه ها، در راستای برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه، دفاتر استاندارد سازی در استان به منظور ارتباط هرچه بیشتر با اساتید و دانشجویان و ایجاد پل ارتباطی، افتتاح می شود.

صارمی هدف اصلی ایجاد این دفاتر را ارتقاء سطح آگاهی اعضاء هیات علمی دانشگاه ها و دانش آموختگان جامعه نسبت به استاندارد و استاندارد سازی دانست و افزود: امید است بتوان از مشارکت اساتید و دانشجویان در تدوین استانداردهای ملی و بین المللی استفاده کنیم .

رییس دانشگاه پیام نور قزوین نیز ضمن اشاره به نتایج موثر این همکاری، اظهارداشت: با توجه به پتانسیل خوب در دانشگاههای پیام نور استان، قطعا تعامل سازنده بین دستگاه های اجرایی بویژه سازمان استاندارد منجر به افزاایش سطح کیفیت کالا و خدمات می شود.
رسولی شربیانی افزود : افتتاح دفاتر استاندارد سازی را در دانشگاههای پیام نور شهرستان ها، بویژه شهرستان تاکستان پیشنهاد می کنیم تا در جهت بهبود کیفیت محصولات کشاورزی نیز گام برداریم.

 

1010/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar