سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۳۸۰۸۱
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۵۱: ۰۹
با محوریت مساجد به عنوان مهم‌ترین پایگاه اجتماعی، عبادی و سیاسی؛
طرح استاد و مسجد دارای اهمیت ویژه‌ای است، این طرح با محوریت مساجد به عنوان مهم‌ترین پایگاه اجتماعی، عبادی و سیاسی در محلات صورت می‌گیرد و خدمات جامعه‌ی دانشگاهی به مردم در محلات و ارتباط اساتید با مردم از مهم‌ترین اهداف این طرح است.

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، کارگاه تشریح طرح استاد و مسجد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد با حضور جمعی از اساتید این دانشگاه برگزار شد.

خانم دکتر شناسوند معاون امور بانوان سازمان بسیج اساتید استان البرز با تشریح این طرح در دانشگاه آزاد واحد هشتگرد گفت: طرح استاد و مسجد دارای اهمیت ویژه‌ای است، این طرح با محوریت مساجد به عنوان مهم‌ترین پایگاه اجتماعی، عبادی و سیاسی در محلات صورت می‌گیرد و خدمات جامعه‌ی دانشگاهی به مردم در محلات و ارتباط اساتید با مردم از مهم‌ترین اهداف این طرح است.

در ادامه این کارگاه دکتر محمد بهزادپور از اساتید رشته معماری این دانشگاه به بیان و تشریح ساختار معماری مساجد از گذشته تا به امروز پرداخت.

پس از تشریح این طرح در نود درصد از دانشگاه‌های استان البرز توسط سازمان بسیج اساتید بزودی طرح استاد و مسجد در سه حوزه ی ساختاری و تشکیلاتی، آموزشی و تربیتی و مشاوره‌ای در مساجد استان البرز با حضور اساتید دانشگاه‌های این استان صورت خواهد گرفت.

این طرح تاکنون در دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای استان البرز، آزاد اسلامی واحد کرج، سما کرج، علمی کاربردی استان البرز، دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نظرآباد، پردیس کشاورزی (کرج) دانشگاه تهران، پژوهشگاه مواد و انرژی، موسسه تحقیقات قرآنی مکتب الزهرا، مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای، دانشگاه پیام نور استان البرز و موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی انجام گرفته است.

منبع:روابط عمومی بسیج اساتید استان البرز 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar