سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۸۲۲۳
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۰۵: ۱۳
فرمانده حوزه کارمندی، کارگری و اصناف کبودر آهنگ عنوان کرد
فرمانده حوزه کارمندی، کارگری و اصناف شهرستان کبودراهنگ گفت: مهمترین رسالت ما در مجموعه بسیج، پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

مهمترین رسالت بسیج پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی استبه گزارش خبرگزاری بسیج از کبودر آهنگ، جلسه ابلاغ برنامه‌های سال ۱۳۹۸ پایگاه‌های کارمندی، کارگری و اصناف شهرستان کبودراهنگ در سالن جلسات سپاه ناحیه کبودراهنگ برگزار شد.

در این جلسه که با حضور فرمانده سپاه، جانشین، فرمانده حوزه کارمندی، کارگری و اصناف شهرستان و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت تابعه برگزار شد برنامه‌های ابلاغی اقشار سه گانه توجیه و تشریح شد.

فرمانده حوزه کارمندی، کارگری و اصناف شهرستان کبودراهنگ در این جلسه اظهار کرد: اهداف برنامه‌ها تربیت مدیران، کارمندان، کارفرمایان، کارگران و اقشار مختلف اصناف در تراز انقلاب اسلامی است.

حقیقت الله قمری از فرماندهان خواست تا برنامه‌های فرهنگی و بصیرتی خود را در مقابله با جنگ نرم دشمن و جنگ اقتصادی تنظیم کنند.

وی گفت: مهمترین رسالت ما در مجموعه بسیج، پاسداری از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است و با وحدت و همدلی و پیروی از اوامر ولایت از این پیچ تاریخی نیز عبور خواهیم کرد.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar