سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۵۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸- ۲۷: ۱۳
رییس هیات مدیره مجمع خیرین کشور
بوربور گفت: متاسفانه مجمع خیرین استان قزوین، از خیرین تشکیل نشده و از سیاسیون تشکیل شده و لازم است تا انتخاب مجددی انجام شود تا خیرین واقعی به دور از هر سیاستی انتخاب شوند تا در بحران ها استان نیز پای کار باشد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، جلسه بررسی مسکن ایتام، صبح امروز به ریاست عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و با حضور حبیب اله بوربور رییس هیات مدیره مجمع خیرین کشور و جمعی از مدیران دستگاههای استان و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد.

حبیب اله بوربور رییس هیات مدیره مجمع خیرین کشور در این جلسه بیان کرد: با وجود تعهدات انجام شده در استان، پیشنهاد استان، مبنی بر مذاکرات با وزیر مسکن جهت تهیه زمین برای ساخت مسکن ایتام بررسی و پیگیری می شود.

وی گفت: اگر برنامه ریزی ها دقیق بوده و پیگیری ها به موقع انجام شود، می توان در صد روز این مسکن را آماده و تحویل جامعه هدف داد.

رییس هیات مدیره مجمع خیرین کشور اظهار کرد: ستادی جهت تامین اعتبار و ستادی جهت اجرا با ریاست استاندار استان تشکیل شود و هر زمان که نیاز باشد از طریق قزوینی های مقیم تهران، با گلریزان اعتبار لازم تامین شود.

بوربور عنوان کرد: با مجمع خیرین مسکن ساز، مکاتباتی انجام شود تا اعتباراتی از این مجمع نیز جذب استان شود. همچنین تلاش شود تا ساخت مسکن این قشر با سرعت و دقت انجام گردد تا درصد مهمی از مشکلات این قشر برطرف شود. چرا که ساخت مسکن برای ایتام، بسیار ارزشمند است و نوعی دلخوشی برای این قشر محسوب می شود.

وی افزود: قزوین، یکی از استانهایی که مجمع خیرین کشور در اینجا دفتر نمایندگی دارد اما تنها استانی است که هیچ کاری در سیل انجام نداده و دستگاههای دیگر به طور مجزا این کار را انجام دادند و در جریان سیل هیچ اتفاقی از سوی این مجمع در استان انجام نشده است.

رییس هیات مدیره مجمع خیرین کشور گفت: متاسفانه مجمع خیرین استان قزوین، از خیرین تشکیل نشده و از سیاسیون تشکیل شده و لازم است تا انتخاب مجددی انجام شود تا خیرین واقعی به دور از هر سیاستی انتخاب شوند تا در بحران ها استان نیز پای کار باشد و لازم است تا نیروی جدیدی بر این مجموعه اضافه شود تا کارآیی لازم را داشته باشد

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar