سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۵۹۸۵
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸- ۵۷: ۱۴
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین
مومنی گفت: از طریق اعتبارات دولتی و بنیاد مسکن، جهت ساخت مسکن ایتام اقدام شد که برآورد هر واحد هشتاد میلیون تومان بوده و پیش بینی می شود ظرف شش ماه آینده ساخته شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، جلسه بررسی مسکن ایتام، صبح امروز به ریاست عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و با حضور حبیب اله بوربور رییس هیات مدیره مجمع خیرین کشور و جمعی از مدیران دستگاههای استان و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد.

 

مجید مومنی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین در این جلسه بیان کرد: یکی از اصلی ترین نیازهای خانواده های نیازمند مسکن است که سی درصد از هزینه های استان را شامل می شود.

وی گفت: کمیته امداد در استان قزوین برای تامین بخشی از این نیازها از مسکن مهر استفاده کرده و در سال جدید نیز الویت ما ایجاد مسکن برای 350 خانوار کمیته امداد است که 97 خانوار ایتام هستند.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین اظهار کرد: از این تعداد 52 خانوار در شهرهای بالای 20 هزار نفر و 26 خانوار در روستاها می باشند.

 

مومنی عنوان کرد: اگر بتوانیم مشکلات این قشر را حل کنیم، این تعداد خانوار از زیر پوشش کمیته امداد خارج می شوند و دیگر یتیم بدون مسکن نخواهیم داشت. 

 

وی افزود: در زلزله کرمانشاه کمیته امداد امام خمینی استان قزوین، تعداد 200 واحد تعهد ساخت مسکن داشت که تحویل داده شد و 12 واحد نیز بیش از تعهد، مسکن در این مناطق ساخته و تحویل زلزله زدگان شد.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین اضافه کرد: در جریان سیل اخیر نیز حدود 20 میلیارد تومان از سوی کمیته امداد استان قزوین، به سیل زدگان پرداخت شد. 

 

مومنی تصریح کرد: از طریق اعتبارات دولتی و بنیاد مسکن، جهت ساخت مسکن ایتام اقدام شد که برآورد هر واحد هشتاد میلیون تومان بوده و پیش بینی می شود ظرف شش ماه آینده ساخته شود.

 

وی گفت: 25 میلیون تومان از هزینه ساخت هر واحد از طریق خیرین و مابقی از طریق کمیته امداد پرداخت خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar