سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۴۶۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸- ۰۲: ۰۹
مرد حسابی، از این زنجیره‌ای‌ها چه توقعات بی‌جایی داری؟ مامورند و معذور! درباره همین برجام چه کف و سوتی زدند و چقدر پاچه‌خواری کردند که چه نشسته‌اید فتح‌الفتوح شده، همه تحریم‌ها برداشته شده!

به گزارش خبرگزاری بسیج، روزنامه «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:

گفت: یک سایت زنجیره‌ای نوشته است؛ همین که کیهان سفر شینزو آبه، نخست‌وزیر ژاپن به تهران را بی‌فایده و منفی دانسته است نشان می‌دهد که این سفر دستاوردهای مثبتی دارد!


گفتم: کاش فقط به یک نمونه از پیش‌بینی‌های کیهان که دقیق و صحیح نبوده است اشاره می‌کرد و بعداً برای خوشامد ژاپنی‌ها و هم‌حزبی‌های خود نوشابه باز می‌کرد!


گفت: مرد حسابی، از این زنجیره‌ای‌ها چه توقعات بی‌جایی داری؟ مامورند و معذور! درباره همین برجام چه کف و سوتی زدند و چقدر پاچه‌خواری کردند که چه نشسته‌اید فتح‌الفتوح شده، همه تحریم‌ها برداشته شده! و… اما حالا که خواجه‌حافظ هم فهمیده حق با کیهان بود که به طور مستند با آن مخالفت می‌کرد، به جای عذرخواهی و توبه از دروغ‌هایی که تحویل ملت داده‌اند باز هم به کیهان بد و بیراه می‌گویند.


گفتم: بی‌خیال نان به نرخ روز خورها! به قول شاعر؛


هر کس بد ما به خلق گوید
ما دل به غمش نمی‌سپاریم


ما خوبی او به خلق گوییم
تا هر دو دروغ گفته باشیم

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar