سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۴۷۰۰۴
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸- ۴۴: ۱۰
معاون سیاسی انتظامی فرماندار ری:
معاون سیاسی انتظامی فرماندار ری خطاب به روابط عمومی های شهرداری ها جدایی فرهنگسراها را از مساجد یک ایراد اساسی دانست و افزود مساجد بهترین پایگاه مردمی هستند که می‌توان در آن برنامه‌های فرهنگی گروهی تدوین کرد.

به گزارش سپاه تهران خبرگزاری بسیج، معاون سیاسی انتظامی گفت جدایی فرهنگسرا و مساجد تبعات اجتماعی و فرهنگی دارد.

فرماندار ری  خطاب به روابط عمومی های شهرداری ها جدایی فرهنگسراها را از مساجد یک ایراد اساسی دانست و افزود :مساجد بهترین پایگاه مردمی هستند که می‌توان در آن برنامه‌های فرهنگی گروهی تدوین کرد. مسجد در تمدن اسلامی مرکز حیات و پویایی یک جامعه است.

سجاد برنجی مباحث فرهنگی را در جلوگیری از قاچاق کالا بسیار تأثیرگذار دانست و گفت بحث هایی مانند برند و برندگرایی زاییده کاستی های ما در برنامه‌های محتوایی فرهنگی است .اگر فرهنگ یک جامعه غنی باشد، طبیعی است افراد که جذب داشته های تبلیغاتی جوامع دیگر نمی شوند. سمن ها در این راستا نقش بسیار مهمی دارند و با ممارست در کارهای فرهنگی می‌توانند این گلوگاه مهم را در قاچاق کالا که همان خلاء فرهنگی است از بین ببرند.

در این جلسه حاضرین به اقدامات سازمانی خود در راستای فرهنگ سازی در  موضوع جلوگیری از قاچاق کالا پرداختند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: