سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۷۰۳۰
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸- ۲۵: ۱۳
فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی سپاه فرودگاههای استان سیستان وبلوچستان:
فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی سپاه فرودگاههای استان سیستان وبلوچستان گفت:به برکت خون شهداء دشمنان جرائت ندارندکه نگاه چپ به کشورعزیزمان ایران داشته باشند.

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، سرهنگ پاسدار امین افشار، فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی سپاه فرودگاه‌های استان سیستان و بلوچستان در نهضت روشنگری در جمع کارکنان سپاه فرودگاه گفت: بصیرت پاسداران باعث می‌شود که دشمنان نتوانند به نقشه‌های شوم خودشان برسند.
 
وی افزود: آن چیزی که دشمنان انقلاب را عصبانی کرده است، بصیرت بالای مردم به  ویژه پاسداران انقلاب است.

سرهنگ امین افشار بیان کرد: دومین ویژگی یک پاسدارمسئولیت پذیربودن آن است. یک پاسدارمسئولیتی که برعهده می‌گیردبه خوبی وبه نحواحسن آن را انجام میدهد وبه پایان می‌رساند واین کارباعث عصبانیت دشمنان شده است.

فرمانده سپاه فرودگاههای استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: شجاعت و اقدام به موقع وبجا ازدیگرویژگی‌های یک پاسدار است که باعث عصبانیت دشمن شده است.
 
این مسئول در پایان خاطر نشان کرد: به برکت خون شهداء دشمنان جرائت ندارند که نگاه چپی به کشور ایران داشته باشند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: