سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۷۱۴۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸- ۰۷: ۱۱
به مناسبت فرارسیدن هشتم شوال؛
بقیع نماد ارادت مسلمین بود و در فرقه‌ای که محبت گناه است این بهشت باید تخریب می‌شد، ما مدافعان و مریدان وحدت در جهان اسلامیم، برای ما حساب فرقه وهابیت از برادران اهل سنت جداست.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، وهابیت، بنایش بر کینه است. کینه پیغمبر را دارند اینان و پیغمبری می خواهند که راه برود و باران وحی بر او نبارد. وحی، سخن خداست با بندگانش. و محمد که سلام خدا بر او و خاندان پاکش باد، فرستاده خداست و رحمت عالمیان.

انگلیس، وهابیت را ساخت تا بتواند به نام تعالیم دین، در روز روشن سر طفلی مسلمان را گوش تا گوش ببرد و گردن عالمان دین را در کوی و برزن بزند. وهابی از حدیث نبوی می‌ترسد که فرمود علماء امتی افضل من انبیاء بنی اسرائیل. و فرق وهابی و بنی اسرائیل در این است که آنان پیغمبران خدا را می‌کشتند و در قرآن خدا داغ یقتلون النبیین بغیر حق بر پیشانی شان نهاده شد، و اینان چون دستشان به پیغمبر و ائمه اش نرسید، عزم تخریب حرمشان را کردند.

جنت البقیع نماد ارادت مسلمین بود به ثقلین و در فرقه‌ای که محبت گناه است این بهشت باید تخریب می‌شد. ما مدافعان و مریدان وحدت در جهان اسلامیم و قدس عزیز آرمان ماست که راهش از کربلا گذشته است. برای ما حساب فرقه وهابیت از برادران اهل سنت جداست.

وهابیت، از علی بن ابیطالب که وصی و برادر پیامبر بود می‌ترسد. علی که «لایرقی الی الطیر» را در حق خود بیان فرمود و جان عالم به فدایش، در نسبتش با پیامبر، خود را عبد من عبید محمد صلی الله علیه و اله و سلم معرفی فرمود، و محمد همان است که خدا در بیان معراجش «فکان قاب قوسین او ادنی» فرمود. یعنی مماس با حقیقت. و چنین پیغمبری برای دروغگویان، ترسیدنی است.

و مگر فریسیان از عیسی روح الله که آییینه‌ای بر زمین کشید و هر که را همانگونه که بود نمایاند، نترسیدند! وهابی، کینه محمد دارد و چون با بودن علی نمی‌تواند ابن عبدالوهابی از مدینه النبی بیرون بکشد و با عقال سرخ بر سر بنشاندش جای پیغمبر رحمت، با جنت البقیع در می‌افتد.

این جماعت خشن قصد تخریب حرم نبوی را داشتند که اجماع علمای جهان اسلام از شیعه و سنی مانع شد. وهابیت، دین نیست بلکه فرقه‌‍ای است که قصد تخریب اسلام را دارد.

مهدی نعلبندی

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: