سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۴۷۷۷۹
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸- ۵۳: ۰۹
به گزارش خبرگزاری بسیج، کیهان در گفت و شنود امروزش نوشت:

گفت‌: مگه ترامپ آن‌همه ایران را تهدید نمی‌کرد که فلان می‌کنم و بهمان می‌کنم و اگر پای میز مذاکره نیایند هرچه دیدند از چشم خودشان دیده‌اند و …؟!

گفتم‌: خب، آره! حالا مگه چی شده‌؟!

گفت‌: مرد حسابی، بعد از آن همه تهدید حالا نخست‌وزیر ژاپن را فرستاده از ایران التماس کند که پای میز مذاکره بیاید!

گفتم‌: یارو که خیلی قمپز در می‌کرد و زور بازویش را به رخ این و آن می‌کشید، وسط رجزخوانی متوجه شد که پهلوانی داره زیر چشمی نگاهش می‌کنه‌. برای اینکه خودشو از تک و تا نندازه گفت تا شماره ده می‌شمارم که بیای اینجا. پهلوان گفت اگر نیام چی‌؟ و یارو گفت دوباره از اول می‌شمارم‌!
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar