سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۵۰۶۹۱
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸- ۵۴: ۱۵
یکباب منزل مسکونی به ارزش ۲۰ میلیارد جهت حمایت از کودکان سرطانی ، فرزندان آسمانی و اولاد واقف و همچنین حمایت از محیط زیست وقف گردید.

به گزارش خبرگزاری بسیج از یزد، یک واقف خیراندیش، ششدانگ یک باب منزل مسکونی خود را به مساحت ۴۱۱/۹۰ مترمربع برای مصارف کودکان سرطانی (محک) و هزینه موسسه خیریه فرزندان آسمانی در شهر یزد وقف کرد.
محمدحسین کاظمی، سرپرست اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان یزد با بیان اینکه این موقوفه نیات مختلفی دارد افزود: واقف خیراندیش نیات موقوفه را به شش قسمت تقسیم نموده که دو قسمت آن جهت خرج کودکان سرطانی (محک)، دو قسمت دیگر آن خرج موسسه خیریه فرزندان آسمانی و دو قسمت باقیمانده را وقف اولادی نموده که منظور از اولادی این است که درآمد دو دانگ این ملک موقوفه به اولاد واقف از ذکور و اناث بصورت مساوی برسد.
سرپرست اوقاف و امورخیریه شهرستان یزد گفت: منزل مسکونی موقوفه هم اکنون به عنوان هتل بوده و درآمد آن جهت نیات واقف خرج می‌شود.
کاظمی بیان کرد: مازاد نیات موقوفه نیز جهت امور محیط زیست، منطقه کالمند بهادران یزد و زیباسازی بافت قدیم جهت احداث پارک و فضای سبز عمومی بصورت مساوی هزینه نماید.
منبع: روابط عمومی اداره ادقاف و امور خیریه یزد
انتهای پیام/
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar