حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از تخصیص تسهیلات ۴۰ و ۵۰ میلیون تومانی به بازسازی مناطق آسیب‌دیده شهری و روستایی ناشی از بارندگی های اخیر خبر داد.
کد خبر: ۹۱۵۱۹۵۸
|
۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

سجاد صنعتی منفرد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج؛ با بیان اینکه،  تاکنون  305 واحد مسکونی برای پرداخت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند، اظهار کرد: برای هر واحد احداثی روستایی ۴۰ میلیون تومان و شهری نیز 50 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت ۱۵ ساله که 3 سال دوره تنفس دارد در نظر گرفته شده و به مدت 12 سال اقساط بندی خواهد شد.

 

سجاد صنعتی منفرد ادامه داد:  تمامی این تسهیلات نیز به صورت سفته زنجیره ای که ساده ترین روش است انجام می‌شود.

 

وی بر تعامل و همکاری بیشتر بانک های عامل استان با بنیاد مسکن جهت بازسازی مناطق آسیب دیده تاکید کرد و گفت: همکاری بانک‌های استان برای پرداخت تسهیلات به منظور بازسازی و تعمیر واحدهای مسکونی روستایی و شهری مناطق آسیب دیده ناشی از بارندگی های اخیر قابل قبول بوده است.

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مبلغ تسهیلات تخصیص یافته برای احداث واحدهای خسارت‌دیده شهری و روستایی  را 160 میلیارد ریال و تسهیلات تعمیری را 45 میلیارد ریال برشمرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها