سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۵۳۶۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۸- ۴۰: ۱۳
یارو می‌گفت؛ گوش یکی از مانکن‌هایی که جلوی یک مغازه بود را پیچاندم، یواشکی گفت؛ مگه مرض داری؟! دیدم خود صاحب مغازه است!

به گزارش خبرگزاری بسیج، روزنامه «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:

گفت: یکی از مدعیان اصلاحات گفته است وقتی برجام را پذیرفتیم باید به کشورهای مختلف اجازه سرمایه‌گذاری می‌دادیم تا نتوانند علیه ما کاری بکنند!


گفتم: ایشان از کدام غار خارج شده که نمی‌داند دولت به کشورهای خارجی برای سرمایه‌گذاری در ایران اصرار می‌کرد ولی آنها از ترس تحریم‌های آمریکا حاضر به سرمایه‌گذاری نبودند؟!


گفت: یکی دیگر از مدعیان اصلاحات هم در همان جلسه گفته است باید با آمریکا همکاری می‌کردیم تا از برجام خارج نشود!


گفتم: ایشان نمی‌داند که ترامپ با صراحت از مدل همکاری عربستان به عنوان دوشیدن نام می‌برد و آل‌سعود را گاو شیرده آمریکا می‌نامد؟!


گفت: یعنی از مسئله‌ای به این سادگی که کودکان دبستانی هم از آن باخبرند، اطلاع ندارند؟! یا حالا که فاجعه برجام را به ملت تحمیل کرده‌اند و خود دولت هم توان پاسخگویی ندارد، آقایان به نمایندگی از فاجعه‌آفرینان این حرف‌های دم‌دستی و خنده‌دار را می‌زنند؟!


گفتم: چه عرض کنم؟! یارو می‌گفت؛ گوش یکی از مانکن‌هایی که جلوی یک مغازه بود را پیچاندم، یواشکی گفت؛ مگه مرض داری؟! دیدم خود صاحب مغازه است!

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar