‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۵۳۹۴۲
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸- ۳۶: ۰۹
فرمانده حوزه مقاومت بسیج الزهراء(س) خمین:
خواهرعظیمی:فرهنگ عفاف و حجاب بایدمطالبه همه آحادمردم کشور شود

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی ازخمین؛مسئول بسیج خواهران ناحیه مقاومت بسیج خمین در گفتگو باخبرگزاری بسیج به مناسبت بزرگداشت هفته عفاف و حجاب به تشریح برنامه های این هفته و با بیان اینکه مسئله حجاب و عفاف مسئله‌ای مختص زنان نیست گفت:بیست ویکم تیر روزی است که مردم با حضور در مسجد گوهرشاد، اعتراض خود را به سیاست‌های رضا خان در خصوص عفاف و حجاب اعلام کردند و این تحصن موجب شهادت معترضین شد.وهمانطورکه درمسجدگوهرشادموردمطالبه مردم آن زمان قرارگرفت درحال حاضرهم بایددراین خصوص مردم کشورمان آن رامطالبه نمایند

وی گفت:عفاف وحجاب از ارزشمندترین نمودهای فرهنگی، اجتماعی در تمدن ایرانی ،اسلامی است که سابقه آن به قبل از ورود اسلام می‌رسد، اما در فرهنگ ناب اسلامی به اوج تعالی و اعتبارخودمی‌رسدوهمین عفاف وحجاب است که پاکدامنی افرادجامعه راتضمین می نماید.

عظیمی درادامه گفت:هفته عفاف وحجاب امسال باویژگی هاوطراوت خاصی برگزارمی گرددچون باایام پرنوروبرکت دهه کرامت مصادف شده است.لذا برنامه های متنوعی درسطح حوزه وپایگاههای بسیج بمناسبت دهه کرامت وهفته عفاف وحجاب برگزارمی گردد.

وی درپایان بیان نمود:از کلیه افراد شهرمان، خانواده‌های محترم، ادارات، نهاد‌ها دعوت به عمل می‌آید تا در مراسمات این هفته وبالاخص مراسم شهرستانی مان که درپنچ شنبه شب درمیدان مدرس شهرستان خمین برگزارمی گرددبا حضور پررنگ خودمارایاری نمایند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar