حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
اخبار ويژه
امام جمعه ساوه در گرامیداشت حماسه 9 دی شهرستان کمیجان مطرح کرد:
حماسه 9 دی حماسه بی نظیر ملت در دفاع از اسلام و ولایت فقیه بود 09:45 - 1397/10/10
حجت الاسلام حسینی گفت:در واقع این حماسه نماد بصیرت مردم انقلابی ایران است که برای حفظ اصول اسلام، آرمان‌های انقلاب و استقلال وقتی متوجه عدم تبعیت سران از راه های قانونی و نفوذ دشمنان قسم خورده به درون آنها شدند به صورت خودجوش ایستادند.
فرمانده سپاه زرندیه :
نظام جمهوری اسلامی الگوی مردم سالاری در جهان 10:26 - 1397/10/10
فرمانده سپاه زرندیه با بیان اینکه امروز دشمن تمام تلاش خود را می کند تا اعتماد را از مردم نسبت به نظام مقدس اسلامی بکیرد ؛ تصریح کرد: بقای 40 ساله انقلاب با این همه دشمنی و ظلم در حق مردم شریف ایران از دلایل وجود این اعتماد دو طرفه است.
امام جمعه شهرستان زرندیه در جمع مردم علیشار:
هدف از فتنه ها ، تشکیک اندیشه های مردم در قبال نظام 11:16 - 1397/10/10
حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی با تشریح فتنه های مختلفی که دشمنان از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی برای این نظام مقدس بوجود آوردند ؛ هدف از این فتنه ها را تشکیک در اندیشه های مردم در قبال نظام ، و ایجاد جنگ داخلی دانستند. ولی غافل از اینکه این ملت نخواسته اند، تا از آنها نامی ننگ در تاریخ ثبت شود.
به همت حوزه مقاومت بسیج شهید فهمیده یک؛
اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه دانش‌آموزان بسیجی اراکی برگزار شد 00:25 - 1397/03/29
به همت حوزه مقاومت بسیج شهید فهمیده یک اراک اردوی زیارتی مشهد ویژه دانش‌آموزان اراکی برگزار شد.
مطالب بیشتر
گفتگو ویژه