سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۵۷۰۷۷
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸- ۳۱: ۱۰
خبرهای موثق حکایت از آن دارند که بعد از توقیف نفتکش ایرانی، کشتی‌های تجاری و نفتکش انگلیسی از ترس توقیف وارد تنگه هرمز نشده و در سواحل کشورهای عربی لنگر ‌انداخته و منتظر مانده‌اند.
به گزارش خبرگزاری بسیج، روزنامه «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:

گفت: دولت انگلیس اعلام کرده است به شرط اینکه نفتکش ایران به سمت سوریه نرود آن را آزاد خواهد کرد!


گفتم: ما هم اعلام کرده‌ایم به شرط اینکه نفتکش‌ها و کشتی‌های تجاری انگلیس به خلیج‌فارس وارد نشوند، آنها را توقیف نخواهیم کرد!


گفت: خبرهای موثق حکایت از آن دارند که بعد از توقیف نفتکش ایرانی، کشتی‌های تجاری و نفتکش انگلیسی از ترس توقیف وارد تنگه هرمز نشده و در سواحل کشورهای عربی لنگر ‌انداخته و منتظر مانده‌اند.


گفتم: یعنی از ترس مرگ خودکشی کرده‌اند و خودشان دست به توقیف نفتکش‌هایشان زده‌اند.


گفت: پس بگو چرا صدایش را در نمی‌آورند ولی پشت سر هم پیغام و پسغام می‌فرستند که بیایید یک‌جوری قضیه را حل و فصل کنیم؟!


گفتم: یارو چندتا میهمان داشت و پشت سر هم به آشپزخانه می‌رفت و به اهل خانه سفارش می‌کرد که زود باشید! میهمان‌ها حسابی گشنه‌اند. همسرش که از کوره در رفته بود با کفگیر توی سر او زد و یارو هنگام صرف غذا درحال تعارف به میهمان‌ها بود که یکی از آنها گفت؛ خود شما هم بفرمایید و یارو گفت؛ شما بفرمایید من چند دقیقه قبل یک کفگیر خورده‌ام!

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar