سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۶۲۷۳۵
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸- ۰۶: ۱۵
به قلم فتح الله نجارزادگان؛
پژوهشگاه حوزه و دانشگاه کتاب «علوم قرآنی‌۲ (اعجاز، تحریف ناپذیری)» تألیف فتح الله نجارزادگان را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از مهر، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه کتاب «علوم قرآنی‌ ۲ (اعجاز، تحریف ناپذیری)» را که حاصل تلاش علمی حجت الاسلام و المسلمین فتح‌الله نجارزادگان استاد دانشگاه تهران است را روانه بازار نشر کرد.

این کتاب براساس سرفصل های مصوب علوم قرآنی در قالب مشارکت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور وزارت عتف طراحی و تدوین شده است. در این طرح ۲۱ عنوان کتاب درسی مصوب وزارت علوم تحقیقات و فناوری توسط کارویژه ای تدوین می شود. تاکنون ۵ اثر از این مجموعه منتشر شده است.

در چکیده مختصر این کتاب اشاره شده است که «انتظار قرآن از ما این است که با این کتاب «آگاهی و معرفت» یابیم، از اعماق جان آن را «تصدیق و باور» کنیم و سپس با بهره مندی پی در پی از آن به نقطه کانونی انتظار قرآنی که «دانش و زندگی» با این کتاب است نائل شویم. اثبات همانند ناپذیر، و تحریف ناپذیری قرآن، فرآیند آگاهی و گواهی ما را به حقانیت این کتاب فزونی می دهد. باورها را استحکام می بخشد و برای منکران نیز اتمام حجت می کند.»

این کتاب براساس سرفصل های مصوب علوم قرآنی(۲) در قالب شانزده درس و با استفاده از آیات و روایات به موضوع اعجاز و تحریف ناپذیری قرآن می پردازد. مشخصات کتاب و همچنین فایل ۳۰ صفحه ابتدایی کتاب در سایت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به آدرس www.rihu.ac.ir قابل دسترس می باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar