‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۶۵۳۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸- ۵۹: ۲۰
سفر وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات به تفرش
جلسه بررسی مشکلات ارتباطی شهرستانهای تفرش،آشتیان وفراهان با حضور دکتراذری جهرمی وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات کشور برگزارشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از تفرش ؛جلسه شورای اداری تفرش   با حضور دکتراذری جهرمی وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات , آقازاده استاندارمرکزی،معاون استاندار،حسینی نماینده مردم تفرش،آشتیان وفراهان درمجلس شورای اسلامی،حجت السلام میرزایی امام جمعه وفرمانداران شهرستانهای  تفرش ,آشتیان وفراهان  ومدیران شهری ونظامی درفرمانداری شهرستان تفرش برگزارشد.

دکترمحمد آذری جهرمی وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات  در این جلسه  گفت: با توجه به داشتن مشکلات جاده ای علی الخصوص در دو گردنه نقره کمر و گیان در مدت 3 ماه آینده ارتباطات مناسب این منطقه با توجه به صعوبت منطقه در ایام سرد سال بخشی از اعتبارا توسط استانداری و بخشی توسط وزارت ارتباطات تامین خواهد شد.

اذری جهرمی افزود:مشکلاتی برای توسعه ارتباطات و شهرک صنعتی و مسکن مهر بود که مقرر شد در مدت دو ماه آینده مشکل خط ثابت آنان مرتفع گردد.
در ابتدای جلسه  فرمانداران سه شهرستان تفرش فراهان آشتیان به بیان مشکلات خود پرداختند.
نبود آنتن دهی در گردنه گیان و نقره کمر تفرش و توسعه آنتن دهی در هر سه شهرستان، نیاز به نوسازی شبکه در ۵ روستای آشتیان و نبود اداره مخابرات و مشکل ارتباطی شهرک صنعتی امیر کبیر فراهان از عمده مشکلات مطرح شده توسط فرمانداران بود.
حسینی نماینده مجلس تفرش، فراهان آشتیان خواستار ارتقاء کل سیستم تلفن ثابت سه شهرستان  وگفت:با توجه به شرایط اقلیمی که در شهرستان تفرش فراهان آشتیان شاهد بودیم و تمرکز جمعیت روستایی نیازمند این بودیم که تمرکز شبکه های اینترنت ، تلفن همراه، تلفن ثابت را در این سه شهرستان پیگیری کنیم.
در این جلسه دکتر آذری جهرمی تاکیدکرد که در سه ماه آینده محور ساوه تفرش شرایط ارتباطات و تجهیزات با مخابرات و مکان از طریق استانداری تامین شود.
ومقرر شد در راستای توسعه گردشگری اینترنت روستای آهو آشتیان در الویت قرار گیرد.
خط تلفنی شهرک صنعتی امیر کبیر تا 2 ماهه دیگر انجام پذیرد و یک تیم پایش مخصوص جهت وضعیت آنتن دهی روستاهای تفرش اعزام شود.
 در این نشست از محمد حسن قهرمانی ایثارگر و آزاده دوران دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد.
 وهمچنین دکتر آذری جهرمی با حضور بر مزار شهدای گمنام شهرستان به شهدا ادای احترام کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar