سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۶۹۵۴۲
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸- ۲۸: ۱۶
دکتر هاشمی در اجلاس مسئولان کانون‌های بسیج اساتید:
دکتر سیدمحمود هاشمی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی داعیه‌دار دانشگاه انقلابی است، گفت: در دوره تحولی، ساختار انقلابی در این دانشگاه شکل گرفته است.

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، دکتر سیدمحمود هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در دومین اجلاس سراسری مسئولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی که صبح امروز در مشهد مقدس برگزار شد، با اشاره به هدف برگزاری اجلاس سراسری مسئولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: هدف از برگزاری این اجلاس، تبیین نظریه نظام انقلاب در بیانیه گام دوم است. یکی از اهداف این نظریه، رسیدن به راهکارهای اجرایی و عملیاتی است.

 

دانشگاه آزاد اسلامی داعیه‌دار دانشگاه انقلابی است

دکتر هاشمی با اشاره به تشکیل دبیرخانه گام دوم در دانشگاه آزاد اسلامی پس از صدور بیانیه مهم مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: تشکیل این دبیرخانه خردادماه امسال به تصویب شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و سپس به تأیید رئیس دانشگاه رسید. این دبیرخانه در دفتر بسیج اساتید دانشگاه آزاد مستقر شد و براساس منشور تهیه شده، وظایف و مأموریت های خود را انجام خواهد داد.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری کمیسیون‌های هفتگانه در دومین اجلاس سراسری مسئولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی، تصریح کرد: بحث‌ها و چالش‌های مهمی در این کمیسیون‌های تخصصی مطرح شده که قرار است خروجی این کمیسیون‌ها تبدیل به کتاب شود تا بتوانیم به نوبه خود نظریه نظام انقلابی را پیگیری کنیم.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی داعیه‌دار دانشگاه انقلابی است، گفت: در دوره تحولی دانشگاه آزاد اسلامی، ساختار انقلابی در این دانشگاه شکل گرفته است چرا که نظام انقلابی نیاز به کارگزاران انقلابی دارد و کارکرد و خروجی دانشگاه نیز باید در راستای اهداف انقلاب باشد.

دکتر هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: اگر به دنبال این هستیم که گام دوم انقلاب اسلامی محقق شود، باید جوشش انقلابی در همه بخش‌ها جریان داشته باشد. امیدواریم برگزاری چنین نشست‌هایی منجر به ارائه راهکارهای انقلابی در دانشگاه و خارج از دانشگاه شود.

منبع: روابط عمومی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar