سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۷۱۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸- ۳۹: ۱۲
در دفتر مرکزی سازمان بسیج اساتید استان مازندران برگزار شد؛
سومین جلسه سازمان بسیج اساتید استان مازندران با موضوع خانواده و فضای مجازی در دفتر مرکزی سازمان بسیج اساتید در شهرستان بابلسر برگزار شد.

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، سومین جلسه هیئت اندیشه ورز این سازمان در روز چهارشنبه سیزدهم شهریور در دفتر مرکزی این سازمان در شهرستان بابلسر برگزار شد.

بر اساس این گزارش دکتر رحمت عباس تبار مسئول سازمان بسیج اساتید استان مازندران ضمن خیر مقدم و تسلیت ایام، به ذکر نکاتی پیرامون اهمیت این جلسه و اهداف سازمان در طول سال پرداخت و حضور میدانی اساتید بسیجی در مباحث مربوط به خانواده و فضای مجازی را بسیار مهم دانست.

 سومین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج اساتید استان مازندران

سپس خانم دکتر فرشته ابوالحسنی نیارکی دبیر کارگروه بانوان سازمان بسیج اساتید استان مازندران گزارشی از فعالیت این کارگروه در ماه گذشته و اهداف پیش رو این مجموعه ارائه داد.

مسئول کارگروه بسیج اساتید استان مازندران ضمن بیان اینکه در اولین جلسه این کارگروه در روز دوشنبه یازدهم شهریور در دانشگاه مازندران به بحث نیاز سنجی حوزه بانوان پرداخته شد، تاکید کرد: در جلسه آتی کارگروه بانوان سازمان اولویت های نیاز بانوان بصورت لیست خواهد شد و راهکارهای پیشنهادی پیرامون مباحث مطروحه ارائه خواهد شد.

سومین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج اساتید استان مازندران

مهندس کاظم غفوریان  دبیر کارگروه فضای مجازی سازمان بسیج اساتید استان مازندران ضمن تاکید بر اهمیت بحث فضای مجازی در سازمان، بیان کرد: در نظر داریم همایشی تحت عنوان هرم سواد رسانه با حضور اساتید و خانواده‌هایشان در جهت افزایش سواد رسانه ای این افراد برگزار کنیم.

سومین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج اساتید استان مازندران

سپس دکتر سیدعلی حسینی معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج اساتید استان مازندران پیشنهاداتی نظیر جذب حداکثری بانوان در فعالیت‌های بسیج اساتید، فراهم نمودن زمینه‌ای برای برنامه‌های تخصصی اساتید، شناسایی اساتید خانم بسیجی جهت سخنرانی و حلقه گردانی، رصد فضای مجازی سطح استان پیرامون مباحث خانواده و فضای مجازی ارائه داد.

 سومین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج اساتید استان مازندران

 

منبع: روابط عمومی بسیج اساتید استان مازندران

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: