‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۷۲۵۸۸
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸- ۲۴: ۰۰
مسئول بسیج سازندگی ناحیه تفرش درگفتگوبابسیج:
مسئول بسیج سازندگی ناحیه تفرش از اجرای 13پروژه مسکونی در8روستای این شهرستان درقالب طرح جهاد همبستگی ملی بامشارکت گروه های جهادی خبرداد.

حاج نقی مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه تفرش در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در تفرش با اشاره به اجرای طرح جهاد همبستگی ملی   از اجرای 13 طرح ساخت و بازسازی منازل  در8 روستای  شهرستان تفرش اظهار داشت: ساخت و بازسازی 13 پروژه مسکونی سیل زدگان ومحرومین در قالب طرح جهاد همبستگی ملی به بسیج سازندگی تفرش واگذار شده است .

وی خاطرنشان کرد: از 13پروژه واگذارشده 11پروژه درمرحله اجرا هست که 4ساختمان درمرحله اسکلت و اجرای فوندانسیون و5باب ساختمان درمرحله بتن وپی کنی و2ساختمان درمرحله دیوارکشی واجرای سقف می باشد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه تفرش در ادامه گفت: از ابتدای شروع طرح جهاد همبستگی ملی در تفرش، 200نفرروزاردوی جهادی در روستاها و مناطق هدف برگزارشده است.

وی  ابراز داشت: تا به امروز 1000متر کاشی وسرامیک توسط خیرین اهداگردید.

حاج نقی در پایان اظهار داشت: طرح جهاد همبستگی ملی که با هدف بازسازی منازل سیل‌زدگان ومحرومیت زدایی با مشارکت مساجد و گروه‌های جهادی در حال اجرا است,  نیازمند کمک خیرین وتامین مصالح واستادکاربرای بهتر وزود تربه پایان رساندن این طرح قبل از فرارسیدن فصل سرما می باشد.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar