حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
دبیر جشنواره ملی سرزمین نور در گفت و گو با «بسیج»:
رضایی گفت: حماسه عظیم و میلیونی اربعین حسینی همه ساله باعث ناامیدی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی شده اند چرا که آنان از وجود چنین حرکت هایی بیم دارند و آن را مخالف اهداف خود می دانند.
کد خبر: ۹۱۷۳۵۵۸
|
۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶

علی رضایی دبیر جشنواره ملی سرزمین نور در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگ و جامعه خبرگزاری بسیج با اشاره به اثرگذاری حرکت میلیونی اربعین حسینی اظهار داشت: حماسه عظیم و میلیونی اربعین حسینی همه ساله باعث ناامیدی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی شده اند چرا که آنان از وجود چنین حرکت هایی بیم دارند و آن را مخالف اهداف خود می دانند.

وی ادامه داد: دشمن در طول سالیان گذشته تلاش های گسترده ای در جهت اختلاف افکنی در میان مسلمان و شیعیان انجام داده است و وجود حرکت های عظیم اربعین حسینی آنان را ناامید می کند، چرا که پی به بی اثربودن  فعالیت های خود می برند و می بینند که علی رغم تلاش های گسترده آنان، شیعیان و مسلمانان با یکدیگر متحدند و نمی گذارند که بیگانگان در امورات داخلی آنان دخالت کنند.

ارسال نظرات